€ 0,-
Winkelwagen

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO SR4 Netwerk tranceiver module

Productcode: JH231A  |  EAN/UPC: 0889296046301

Gratis
verzending
1.370,- excl. btw
1.657,70 incl. btw
Op voorraad (8)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO SR4 Netwerk tranceiver module kenmerken

HP X142 40G QSFP+ MPO SR4 Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO SR4, Vezel-optiek, 40000 Mbit/s, QSFP+, MPO, SR4, 850 nm