€ 0,-
Winkelwagen

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m Netwerk tranceiver module

Productcode: JH233A  |  EAN/UPC: 0889296046325

Gratis
verzending
2.114,- excl. btw
2.557,94 incl. btw
Op voorraad (8)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m Netwerk tranceiver module kenmerken

HP X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300M XCVR

Hewlett Packard Enterprise X142 40G QSFP+ MPO eSR4 300m, Vezel-optiek, 40000 Mbit/s, QSFP+, MPO, SR4, 300 m