• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    552,-excl. btw 667,92incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 5 oktober 2019
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    1 review
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 5 oktober 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise J9151A netwerk tranceiver module

    Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR netwerk tranceiver module

    Productcode: J9151A   |  EAN/UPC: 0884420143314
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanbevolen opties
  • 2
    Youtube
  • 1
    Reviews
  • Opties
  • Speciale acties
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Populair
  • 2
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • 1
    Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR netwerk tranceiver module kenmerken

    HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

    Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LR, LC, 9/125 µm

    A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 10 km on single-mode fiber.

    Warranty and support

    • Beperkte elektronische en telefonische support van HP is beschikbaar. Kijk op de HP website www.procurve.com/support voor informatie over de geleverde support en de beschikbare supportperiode.

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR netwerk tranceiver module specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Diepte 13.7 mm
    Gewicht 200 g
    Breedte 55.6 mm
    Hoogte 11.9 mm
    Kenmerken
    RoHS compliance
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Vezel-optische connector LC
    Vezelkabel diameters ondersteund 9/125 µm
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
    Fibre channel-poorten 2
    SFP-zendernorm LR
    Golflengte 1310 nm
    Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP+
    Auto MDI/MDI-X
    Duplex systeem Volledig
    Verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    MPN & EAN
    MPN J9151A#ABB, J9151A
    EAN 0884420143314
    Garantie
    • Garantie: Zolang u het product bezit, met vervanging op de volgende werkdag (beschikbaar in de meeste landen).\n
    Garantie
    • Garantie: Zolang u het product bezit, met vervanging op de volgende werkdag (beschikbaar in de meeste landen).\n

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR netwerk tranceiver module specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 85 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Diepte 13.7 mm
    Gewicht 200 g
    Breedte 55.6 mm
    Hoogte 11.9 mm
    Kenmerken
    RoHS compliance Nee
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Vezel-optische connector LC
    Vezelkabel diameters ondersteund 9/125 µm
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
    Fibre channel-poorten 2
    SFP-zendernorm LR
    Golflengte 1310 nm
    Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP+
    Auto MDI/MDI-X Nee
    Duplex systeem Volledig
    Verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    MPN & EAN
    MPN J9151A#ABB, J9151A
    EAN 0884420143314

    Populair

    MicroOptics 10G SFP+ LC LR transceiver module, HP compatible netwerk tranceiver module
      MicroOptics MO-SP31B33CDL10. SFP
      transceiver type: Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+.
      Certificering: MSA
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Voorraad: 14
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-48G-PoE+ switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    817,- excl. btw
    988,57 incl. btw
    Voorraad: 182
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 24G PoE+ switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    447,- excl. btw
    540,87 incl. btw
    Voorraad: 140
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-24 switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    189,- excl. btw
    228,69 incl. btw
    Voorraad: 1
    Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2 netwerkchassis - Grijs
      Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2.
      Breedte: 444,5 mm, Diepte: 450,9 mm,
      Hoogte: 175,3 mm
    1.577,- excl. btw
    1.908,17 incl. btw
    Voorraad: 6
    Hewlett Packard Enterprise Virtual Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for c-Class BladeSystem .....
      Hewlett Packard Enterprise Virtual
      Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for
      c-Class BladeSystem
    25.379,- excl. btw
    30.708,59 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 5 oktober 2019
    Hewlett Packard Enterprise Virtual Connect FlexFabric-20/40 Module for c-Class BladeSystem .....
      Hewlett Packard Enterprise Virtual
      Connect FlexFabric-20/40 Module for
      c-Class BladeSystem with TAA
    26.493,- excl. btw
    32.056,53 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 5 oktober 2019
    Hewlett Packard Enterprise 6120XG wifi-versterker
      Hewlett Packard Enterprise 6120XG. Maat:
      6,05 cm (2.38"), Gewicht: 2 kg,
      Afmetingen (BxDxH): 270,00 x 352,55 x
      120,65 mm
    16.818,- excl. btw
    20.349,78 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 5 oktober 2019

    Aanbevolen opties

    Hewlett Packard Enterprise 3Y Foundation Care NBD ML110 GEN10 Service garantie
    • Aantal jaar 3 jaar
    118,- excl. btw
    142,78 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 5Y Foundation Care NBD wCDMR ML110 GEN10 Service garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    1.591,- excl. btw
    1.925,11 incl. btw
    Voorraad: 100
    Hewlett Packard Enterprise 5Y Proactive Care NBD ML110 GEN10 Service garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    945,- excl. btw
    1.143,45 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 5Y Foundation Care CTR WDMR ML110 GEN10 Service garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    2.502,- excl. btw
    3.027,42 incl. btw
    Voorraad: 100
    Hewlett Packard Enterprise Install nonStdHrs ML310e SVC garantie
      Hewlett Packard Enterprise Install
      nonStdHrs ML310e SVC
    317,- excl. btw
    383,57 incl. btw
    Voorraad: 100
    Hewlett Packard Enterprise Startup ML310e Service garantie
      Hewlett Packard Enterprise Startup
      ML310e Service
    1.310,- excl. btw
    1.585,10 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise Startup nonStd Hrs ML310e Svc garantie
      Hewlett Packard Enterprise Startup
      nonStd Hrs ML310e Svc
    2.338,- excl. btw
    2.828,98 incl. btw
    Voorraad: 100

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 662305

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 251

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (1)

    Gemiddelde score op basis van 1 review Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    X132 10G SFP+ LC LR
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    667.92 EUR new
    HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
    Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR netwerk tranceiver module Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LC LR netwerk tranceiver module
    Overall Score
    Gebruiksgemak
    Prijs | Kwaliteit
    Voldoet aan verwachtingen
    Sorteer op
    Totaal 5/5
    Gebruiksgemak 5/5
    Prijs | Kwaliteit 5/5
    Voldoet aan verwachtingen 5/5
    Snelle 10Gbit verbinding over single mode glas
    | donderdag 13 september 2012 | gekocht bij Centralpoint | 41 - 50jr | man

    Deze transceiver kan gebruikt worden voor afstanden van 2m tot 10km over single mode glasbekabeling. Prima kwaliteit. Doet precies wat er in de specs staat.

    Opties

    MicroOptics 10G SFP+ LC LR transceiver module, HP compatible netwerk tranceiver module
      MicroOptics MO-SP31B33CDL10. SFP
      transceiver type: Vezel-optiek, Maximale
      overdrachtssnelheid van gegevens: 10000
      Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+.
      Certificering: MSA
    139,- excl. btw
    168,19 incl. btw
    Voorraad: 14
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-48G-PoE+ switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 48
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    817,- excl. btw
    988,57 incl. btw
    Voorraad: 182
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530 24G PoE+ switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Power over Ethernet (PoE)
    • Switch type managed
    447,- excl. btw
    540,87 incl. btw
    Voorraad: 140
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 2530-24 switch - Grijs
    • Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten 24
    • Geen power over ethernet (poe)
    • Switch type managed
    189,- excl. btw
    228,69 incl. btw
    Voorraad: 1
    Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2 netwerkchassis - Grijs
      Hewlett Packard Enterprise 5406R zl2.
      Breedte: 444,5 mm, Diepte: 450,9 mm,
      Hoogte: 175,3 mm
    1.577,- excl. btw
    1.908,17 incl. btw
    Voorraad: 6
    Hewlett Packard Enterprise Virtual Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for c-Class BladeSystem .....
      Hewlett Packard Enterprise Virtual
      Connect FlexFabric-20/40 F8 Module for
      c-Class BladeSystem
    25.379,- excl. btw
    30.708,59 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 5 oktober 2019
    Hewlett Packard Enterprise Virtual Connect FlexFabric-20/40 Module for c-Class BladeSystem .....
      Hewlett Packard Enterprise Virtual
      Connect FlexFabric-20/40 Module for
      c-Class BladeSystem with TAA
    26.493,- excl. btw
    32.056,53 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 5 oktober 2019
    Hewlett Packard Enterprise 6120XG wifi-versterker
      Hewlett Packard Enterprise 6120XG. Maat:
      6,05 cm (2.38"), Gewicht: 2 kg,
      Afmetingen (BxDxH): 270,00 x 352,55 x
      120,65 mm
    16.818,- excl. btw
    20.349,78 incl. btw
    Verwachte voorraad datum: Zaterdag 5 oktober 2019
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/hewlett-packard-enterprise/x132-10g-sfp-plus-lc-lr-art-j9151a-num-4596139/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder