€ 0,-
Winkelwagen

Hewlett Packard Enterprise SFP (mini-GBIC) CWDM 1610nm Netwerk tranceiver module

Productcode: 392338-001

Gratis
verzending
983,- excl. btw
1.189,43 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Hewlett Packard Enterprise SFP (mini-GBIC) CWDM 1610nm Netwerk tranceiver module kenmerken

SFP (mini-GBIC) transceiver module - CWDM - 1610 nm

Hewlett Packard Enterprise SFP (mini-GBIC) CWDM 1610nm, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, 9/125 µm, CWDM, 1610 nm

Information technology professionals rely on HP quality to ensure maximum productivity. As the power of applications, processors, memory adapters and storage devices increases, high-end computer users are seeking ways to optimize their system performance. HP provides leading solutions, adding new levels of performance, availability, flexibility, and management.