€ 0,-
Winkelwagen

Hewlett Packard Enterprise Cisco SFP 4.24Gbps 1570 CWDM Netwerk tranceiver module

Productcode: 447734-001

Gratis
verzending
1.942,- excl. btw
2.349,82 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Hewlett Packard Enterprise Cisco SFP 4.24Gbps 1570 CWDM Netwerk tranceiver module kenmerken

Cisco SFP 4.24Gbps 1570 CWDM transceiver module

Hewlett Packard Enterprise Cisco SFP 4.24Gbps 1570 CWDM, Vezel-optiek, 4250 Mbit/s, SFP, CWDM, 1570 nm, MSA

The industry-standard Cisco SFP transceivers are hot-swappable input/output device that plugs into a Gigabit Ethernet port or slot, linking the port with the network.

Features
- Metal enclosure, for lower EMI
- Low power dissipation
- Hot-pluggable SFP footprint