€ 0,-
Winkelwagen

Hewlett Packard Enterprise HP BladeSystem c-Class Virtual Connect 1G SFP SX Transceiver Netwerk tranceiver module

Productcode: 453151-B21  |  EAN/UPC: 0883585269822

Gratis
verzending
205,- excl. btw
248,05 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
dinsdag 27 april 2021
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

dinsdag 27 april 2021

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Hewlett Packard Enterprise HP BladeSystem c-Class Virtual Connect 1G SFP SX Transceiver Netwerk tranceiver module kenmerken

HP BladeSystem c-Class Virtual Connect 1G SFP SX Transceiver

Hewlett Packard Enterprise 453151-B21, 1000 Mbit/s, SFP, SX, SX, 550 m, 850 nm

The HP BladeSystem c-Class SFP Transceivers provide high performance Ethernet connectivity and bring customers more choices for using either copper or optical cables.