• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1489,-excl. btw 1801,69incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 27 december 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 27 december 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise AP783A netwerk tranceiver module

    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: C-series 10GbE SR SFP+

    Productcode: AP783A  |  EAN/UPC: 4948382650580
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: C-series 10GbE SR SFP+ kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise C-series 10GbE SR SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 230 g. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

    Hewlett Packard Enterprise C-series 10GbE SR SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u, SR, 10GBase-SR

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: C-series 10GbE SR SFP+ specificaties
    Certificaten
    Certificering MSA
    Gewicht en omvang
    Gewicht 230 g
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type SR
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
    Fibre channel-poorten 1
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 10GBase-SR
    Soort aansluiting SFP+
    Prestatie
    Soort kabel Vezel-optiek
    Golflengte 850 nm
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Hot-plug ondersteuning Ja

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise netwerk verlenger: Fabric Extender - Grijs
      Hewlett Packard Enterprise Fabric
      Extender. Soort: Network transmitter &
      receiver. Netwerkstandaard: IEEE
      802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.3,IEEE
      802.3ae. Kleur van het product: Grijs.
      Typisch stroomverbruik: 70 W. Breedte:
      92,8 mm,...
    12929,- excl. btw
    15644,09 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    C-series 10GbE SR SFP+
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    1801.69 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise C-series 10GbE SR SFP+. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 230 g. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: C-series 10GbE SR SFP+ Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: C-series 10GbE SR SFP+
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/hewlett-packard-enterprise/c-series-10gbe-sr-sfp-plus-art-ap783a-num-4600399/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder