• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Refurbished
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    239,-excl. btw 289,19incl. btw
    Origineel model (+ 220,-)
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 1 augustus 2017
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    dinsdag 1 augustus 2017
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms

    Dit is een Refurbished product en is in gebruik geweest, maar is nu weer zo goed als nieuw, met 3 maanden fabrieksgarantie. Kan gebruikerssporen bevatten.

    Hewlett Packard Enterprise 453577-001-RFB netwerk tranceiver module

    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: BladeSystem c-Class Virtual Connect 1Gb SX Small Form Pluggable .....

    Productcode: 453577-001-RFB  |  EAN/UPC: 5711783551041
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: BladeSystem c-Class Virtual Connect 1Gb SX Small Form Pluggable ..... kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise 453577-001. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Vezel-optische connector: SX. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 4 cm, Diepte: 11 cm, Hoogte: 13,5 cm

    Hewlett Packard Enterprise 453577-001, SFP, SX, Multi-mode, SX

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: BladeSystem c-Class Virtual Connect 1Gb SX Small Form Pluggable ..... specificaties
    Gewicht en omvang
    Diepte 110 mm
    Gewicht 450 g
    Breedte 40 mm
    Hoogte 134.8 mm
    Netwerk
    Vezel-optische connector SX
    SFP transceiver type SX
    Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP
    Prestatie
    Maximaal bereik 550 m
    Soort kabel Multimode
    Golflengte 850 nm

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    BladeSystem c-Class Virtual Connect 1Gb SX Small Form Pluggable Option Kit Refurbished
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    289.19 EUR refurbished
    Hewlett Packard Enterprise 453577-001. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Vezel-optische connector: SX. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode. Breedte: 4 cm, Diepte: 11 cm, Hoogte: 13,5 cm
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: BladeSystem c-Class Virtual Connect 1Gb SX Small Form Pluggable ..... Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: BladeSystem c-Class Virtual Connect 1Gb SX Small Form Pluggable .....
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/hewlett-packard-enterprise/bladesystem-c-class-virtual-connect-1gb-sx-small-form-pluggable-option-kit-refurbished-art-453577-001-rfb-num-6247169/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder