€ 0,-
Winkelwagen

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class Netwerk tranceiver module

Productcode: 720187-B21  |  EAN/UPC: 0887758161562

Gratis
verzending
1.240,- excl. btw
1.500,40 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
donderdag 29 april 2021
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

donderdag 29 april 2021

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class Netwerk tranceiver module kenmerken

HP BladeSystem c-Class 40Gb QSFP+ MPO SR4 100m Transceiver

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class, 40000 Mbit/s, QSFP+, MPO, SR4, 100 m, 850 nm

Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP+) transceiver is a full-duplex optical module with four independent transmit and receive channels supporting data rates from 4x10 Gb/s for high density application