€ 0
Winkelwagen

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver Netwerk tranceiver module

Productcode: 455883-B21  |  EAN/UPC: 8835853546410

76,- excl. btw
91,96 incl. btw
Op voorraad (220)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

productinformatie

Productbeschrijving

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver Netwerk tranceiver module kenmerken

HP BladeSystem c-Class 10Gb Short Range Small Form-Factor Pluggable Option

Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 50/125,62.5/125 µm, SR

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor for single-mode or multi-mode fibers