€ 0,-
Winkelwagen

Hewlett Packard Enterprise SFP-10GE-ZR 10G LC Cnctr SFP+ XCVR Netwerk tranceiver module

Productcode: JW148A

Gratis
verzending
7.296,- excl. btw
8.828,16 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
maandag 26 april 2021
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

maandag 26 april 2021

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Hewlett Packard Enterprise SFP-10GE-ZR 10G LC Cnctr SFP+ XCVR Netwerk tranceiver module kenmerken

SFP-10GE-ZR 10G LC Cnctr SFP+ XCVR

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10GBASE-ZR SFP+, SFP+, LC, ZR, 10GBASE-ZR, Single-mode, MSA