€ 0,-
Winkelwagen

Hewlett Packard Enterprise SFP-10GE-ER 10G LC Cnctr SFP+ XCVR Netwerk tranceiver module

Productcode: JW147A  |  EAN/UPC: 0190017020471

Gratis
verzending
5.028,- excl. btw
6.083,88 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
maandag 3 mei 2021
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

maandag 3 mei 2021

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Hewlett Packard Enterprise SFP-10GE-ER 10G LC Cnctr SFP+ XCVR Netwerk tranceiver module kenmerken

SFP-10GE-ER 10G LC Cnctr SFP+ XCVR

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10GBASE-ER SFP+, SFP+, LC, ER, 10GBASE-ER, Single-mode, MSA