• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    65,-excl. btw 78,65incl. btw
    Op voorraad (789)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hewlett Packard Enterprise J4858D netwerk tranceiver module

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX Netwerk tranceiver module

    Productcode: J4858D   |  EAN/UPC: 0190017245836
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanbevolen opties
  • 2
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • 2
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX Netwerk tranceiver module kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 500 m, Compatibele producten: Aruba 2930F. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, Vezel-optiek, 500 m

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX Netwerk tranceiver module specificaties
    Gewicht en omvang
    Diepte 12.7 mm
    Gewicht 45 g
    Breedte 55.9 mm
    Hoogte 15.2 mm
    Kenmerken
    Compatibele producten Aruba 2930F
    Prestatie
    Maximaal bereik 500 m
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Fibre channel-poorten 2
    SFP-zendernorm SX
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
    Soort aansluiting SFP
    MPN & EAN
    MPN J4858D
    EAN 0190017245836

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX Netwerk tranceiver module specificaties
    Gewicht en omvang
    Diepte 12.7 mm
    Gewicht 45 g
    Breedte 55.9 mm
    Hoogte 15.2 mm
    Kenmerken
    Compatibele producten Aruba 2930F
    Prestatie
    Maximaal bereik 500 m
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Fibre channel-poorten 2
    SFP-zendernorm SX
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
    Soort aansluiting SFP
    MPN & EAN
    MPN J4858D
    EAN 0190017245836

    Aanbevolen opties

    Hewlett Packard Enterprise 3Y, NBD, DL380 Gen10 Garantie
    • Aantal jaar 3 jaar
    494,- excl. btw
    597,74 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 3Y Foundation Care NBD WDMR DL380 GEN10 Service Garantie
    • Aantal jaar 3 jaar
    702,- excl. btw
    849,42 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 3Y Foundation Care NBD wCDMR DL380 GEN10 Service Garantie
    • Aantal jaar 3 jaar
    960,- excl. btw
    1.161,60 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 3Y Proactive Care NBD DL380 GEN10 Service Garantie
    • Aantal jaar 3 jaar
    1.353,- excl. btw
    1.637,13 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 3Y Proactive Care NBD WDMR DL380 GEN10 Service Garantie
    • Aantal jaar 3 jaar
    1.481,- excl. btw
    1.792,01 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 3Y Proactive Care NBD wCDMR DL380 GEN10 Service Garantie
    • Aantal jaar 3 jaar
    1.422,- excl. btw
    1.720,62 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 3Y Foundation Care 24X7 WDMR DL380 GEN10 Service Garantie
    • Aantal jaar 3 jaar
    1.539,- excl. btw
    1.862,19 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise Foundation Care Service with Comprehensive Defective Material .....
    • Aantal jaar 3 jaar
    1.749,- excl. btw
    2.116,29 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Proactive Care Service with Defective Media Retention, 3 Year .....
    • Aantal jaar 3 jaar
    2.176,- excl. btw
    2.632,96 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise Proactive Care Service with Comprehensive Defective Material .....
    • Aantal jaar 3 jaar
    2.386,- excl. btw
    2.887,06 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 3Y Foundation Care CTR DL380 GEN10 Service Garantie
    • Aantal jaar 3 jaar
    5.531,- excl. btw
    6.692,51 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Foundation Care, 3 Year Extended Service, Service, 24 x 7 x 6 .....
    • Aantal jaar 3 jaar
    3.105,- excl. btw
    3.757,05 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Foundation Care Call-To-Repair Service with Comprehensive .....
    • Aantal jaar 3 jaar
    3.316,- excl. btw
    4.012,36 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Proactive Care Call-To-Repair Service with Defective Media .....
    • Aantal jaar 3 jaar
    3.742,- excl. btw
    4.527,82 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Proactive Care Call-To-Repair Service with Comprehensive Defective .....
    • Aantal jaar 3 jaar
    3.952,- excl. btw
    4.781,92 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 4Y Foundation Care NBD DL380 GEN10 Service Garantie
    • Aantal jaar 4 jaar
    2.024,- excl. btw
    2.449,04 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 4Y Foundation Care 24X7 DL380 GEN10 Service Garantie
    • Aantal jaar 4 jaar
    4.386,- excl. btw
    5.307,06 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Foundation Care Call-To-Repair, 4 Year Extended Service, Service, .....
    • Aantal jaar 4 jaar
    8.440,- excl. btw
    10.212,40 incl. btw
    Voorraad: 100
    Hewlett Packard Enterprise 5Y FC NBD DL380 Gen10 SVC Garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    1.920,- excl. btw
    2.323,20 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 5Y Foundation Care NBD WDMR DL380 GEN10 Service Garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    1.986,- excl. btw
    2.403,06 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise H8QU6E Garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    2.248,- excl. btw
    2.720,08 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise H8QU9E Garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    2.783,- excl. btw
    3.367,43 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 5Y Proactive Care NBD WDMR DL380 GEN10 Service Garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    2.957,- excl. btw
    3.577,97 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise 5Y Proactive Care NBD wCDMR DL380 GEN10 Service Garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    3.304,- excl. btw
    3.997,84 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 5yr 24x7 FC DL380 Gen10 SVC Garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    3.252,- excl. btw
    3.934,92 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 5Y Foundation Care 24X7 WDMR DL380 GEN10 Service Garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    3.110,- excl. btw
    3.763,10 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise Foundation Care Service with Comprehensive Defective Material .....
    • Aantal jaar 5 jaar
    3.846,- excl. btw
    4.653,66 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 5Y, 24x7, DL380 Gen10 Garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    4.089,- excl. btw
    4.947,69 incl. btw
    Voorraad: 300
    Hewlett Packard Enterprise Proactive Care Service with Defective Media Retention, 5 Year .....
    • Aantal jaar 5 jaar
    4.554,- excl. btw
    5.510,34 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Proactive Care Service with Comprehensive Defective Material .....
    • Aantal jaar 5 jaar
    4.901,- excl. btw
    5.930,21 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise 5Y Foundation Care CTR DL380 GEN10 Service Garantie
    • Aantal jaar 5 jaar
    11.203,- excl. btw
    13.555,63 incl. btw
    Voorraad: 100
    Hewlett Packard Enterprise Foundation Care Call-To-Repair Service with Defective Media .....
    • Aantal jaar 5 jaar
    6.094,- excl. btw
    7.373,74 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Foundation Care Call-To-Repair Service with Comprehensive .....
    • Aantal jaar 5 jaar
    6.441,- excl. btw
    7.793,61 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Proactive Care Call-To-Repair Service with Defective Media .....
    • Aantal jaar 5 jaar
    7.149,- excl. btw
    8.650,29 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise Proactive Care Call-To-Repair Service with Comprehensive Defective .....
    • Aantal jaar 5 jaar
    7.497,- excl. btw
    9.071,37 incl. btw
    Voorraad: 200
    Hewlett Packard Enterprise HP Startup ProLiant DL38x(p) Service Garantie
      Hewlett Packard Enterprise U4555E.
      Compatibiliteit: ProLiant DL380
    1.450,- excl. btw
    1.754,50 incl. btw
    Voorraad: 300

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 669696

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 357

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Aruba 1G SFP LC SX
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    78.65 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 500 m, Compatibele producten: Aruba 2930F. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX Netwerk tranceiver module Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX Netwerk tranceiver module
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/hewlett-packard-enterprise/aruba-1g-sfp-lc-sx-art-j4858d-num-8125779/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder