• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    60,-excl. btw 72,60incl. btw
    Op voorraad (1132)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hewlett Packard Enterprise J4858D netwerk tranceiver module

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX netwerk tranceiver module

    Productcode: J4858D   |  EAN/UPC: 0190017245836
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 2
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • 2
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX netwerk tranceiver module kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 500 m, Compatibele producten: Aruba 2930F. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SX, Vezel-optiek, 500 m

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX netwerk tranceiver module specificaties
    Gewicht en omvang
    Diepte 12.7 mm
    Gewicht 45 g
    Breedte 55.9 mm
    Hoogte 15.2 mm
    Kenmerken
    Compatibele producten Aruba 2930F
    Prestatie
    Maximaal bereik 500 m
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Fibre channel-poorten 2
    SFP-zendernorm SX
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
    Soort aansluiting SFP

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX netwerk tranceiver module specificaties
    Gewicht en omvang
    Diepte 12.7 mm
    Gewicht 45 g
    Breedte 55.9 mm
    Hoogte 15.2 mm
    Kenmerken
    Compatibele producten Aruba 2930F
    Prestatie
    Maximaal bereik 500 m
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Fibre channel-poorten 2
    SFP-zendernorm SX
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
    Soort aansluiting SFP

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 658912

    HPE Synergy | Composable

    Toegevoegd: 2018-11-29 13:25:50
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 225

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Aruba 1G SFP LC SX
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    72.60 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 500 m, Compatibele producten: Aruba 2930F. Breedte: 55,9 mm, Diepte: 12,7 mm, Hoogte: 15,2 mm
    Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX netwerk tranceiver module Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX netwerk tranceiver module
    De laatste bestelling voor een<br>Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module was 26 minuten geleden https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/hewlett-packard-enterprise/aruba-1g-sfp-lc-sx-art-j4858d-num-8125779/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder