€ 0,-
Winkelwagen

Hewlett Packard Enterprise XCVR IN Netwerk tranceiver module

Productcode: J4860D  |  EAN/UPC: 0190017245874

Gratis
verzending
2.757,- excl. btw
3.335,97 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Hewlett Packard Enterprise XCVR IN Netwerk tranceiver module kenmerken

1G SFP transceiver, LC LH 70km SMF

Hewlett Packard Enterprise XCVR IN, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, LH, 70000 m

1G SFP transceiver, LC LH 70km SMF, for use with selected Aruba switches