€ 0,-
Winkelwagen

Hewlett Packard Enterprise 1000BASE-LX LC Connector SFP XCVR Netwerk tranceiver module

Productcode: JW087A  |  EAN/UPC: 0190017019871

Gratis
verzending
469,- excl. btw
567,49 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
dinsdag 4 mei 2021
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

dinsdag 4 mei 2021

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Hewlett Packard Enterprise 1000BASE-LX LC Connector SFP XCVR Netwerk tranceiver module kenmerken

1000BASE-LX LC Connector SFP XCVR

Hewlett Packard Enterprise Aruba 1000BASE-LX SFP, SFP, LC, LX, 1000BASE-LX, Single-mode, MSA