• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1749,-excl. btw 2116,29incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 2 juli 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 2 juli 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hewlett Packard Enterprise 300836-B21 netwerk tranceiver module

    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: 2Gbps extended long wave Small Form Factor (SFP) transceiver .....

    Productcode: 300836-B21  |  EAN/UPC: 0613326536452
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 1
    Youtube
  • Opties
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: 2Gbps extended long wave Small Form Factor (SFP) transceiver ..... kenmerken

    Hewlett Packard Enterprise 300836-B21. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 35000 m. Breedte: 76,2 mm, Diepte: 15 mm, Hoogte: 127 mm

    Hewlett Packard Enterprise 300836-B21, 2000 Mbit/s, SFP, LC, 35000 m, 76,2 mm, 15 mm

    Specificaties

    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: 2Gbps extended long wave Small Form Factor (SFP) transceiver ..... specificaties
    Gewicht en omvang
    Diepte 15 mm
    Gewicht 680 g
    Breedte 76.2 mm
    Hoogte 127 mm
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    Overdrachtssnelheid (max) 2000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP
    Prestatie
    Maximaal bereik 35000 m

    Youtube

    Welcome to the Idea Economy

    Toegevoegd: 2015-10-28 20:30:30
    Van: Hewlett Packard Enterprise
    Bekeken: 881940

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    Hewlett Packard Enterprise switch: Brocade 4Gb SAN Full Fabric Switch
      Hewlett Packard Enterprise Brocade 4Gb
      SAN Full Fabric Switch
    9849,- excl. btw
    11917,29 incl.btw
    Hewlett Packard Enterprise product: Continuous Access EVA SW Data Migration Unlimited 90 Day E-LTU
      Hewlett Packard Enterprise Continuous
      Access EVA SW Data Migration Unlimited
      90 Day E-LTU
    6649,- excl. btw
    8045,29 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    2Gbps extended long wave Small Form Factor (SFP) transceiver module - 35km (21.7mi) limit - Has LC connectors
    Hewlett Packard Enterprise
    Hewlett Packard Enterprise
    2116.29 EUR new
    Hewlett Packard Enterprise 300836-B21. Overdrachtssnelheid (max): 2000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 35000 m. Breedte: 76,2 mm, Diepte: 15 mm, Hoogte: 127 mm
    Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: 2Gbps extended long wave Small Form Factor (SFP) transceiver ..... Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module: 2Gbps extended long wave Small Form Factor (SFP) transceiver .....
    De laatste bestelling voor een<br>Hewlett Packard Enterprise netwerk tranceiver module was 10 uur en 11 minuten geleden https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/hewlett-packard-enterprise/2gbps-extended-long-wave-small-form-factor-sfp-transceiver-module-35km-21-7mi-limit-has-lc-connectors-art-300836-b21-num-5147026/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder