€ 0,-
Winkelwagen

Hewlett Packard Enterprise Aruba 25G SFP28 LC LR 10km SMF Transceiver Netwerk tranceiver module - Zilver

Productcode: JL486A  |  EAN/UPC: 0190017199634

Gratis
verzending
2.961,- excl. btw
3.582,81 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
woensdag 5 mei 2021
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

woensdag 5 mei 2021

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Hewlett Packard Enterprise Aruba 25G SFP28 LC LR 10km SMF Transceiver Netwerk tranceiver module - Zilver kenmerken

Aruba 25G SFP28 LC LR 10km SMF Transceiver

Hewlett Packard Enterprise JL486A, Vezel-optiek, 25000 Mbit/s, SFP28, LC, LR, 10000 m

25G SFP28 LC LR 10km SMF transceiver for use in selected Aruba products.