€ 0,-
Winkelwagen

GigaTech Products 10GBASE-BX80-U SFP+ Bidirectional 80km 1490nm/1550nm Cisco Compatible Netwerk tranceiver module

Productcode: SFP-10G-BX-U80-GT  |  EAN/UPC: 0840217816700

Gratis
verzending
1.133,- excl. btw
1.370,93 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

GigaTech Products 10GBASE-BX80-U SFP+ Bidirectional 80km 1490nm/1550nm Cisco Compatible Netwerk tranceiver module kenmerken

10GBASE-BX80-U SFP+ Bidirectional 80km 1490nm/1550nm Cisco Compatible

GigaTech Products SFP-10G-BX-U80-GT, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 80000 m, 1490 nm

GigaTech Products - Connecting Your Company With Quality Solutions.

Our primary goal at GigaTech Products is to provide high quality solutions complemented by exceptional service. Since 2009 GigaTech Products has been proud to serve as your trusted partner, providing high-quality branded compatible transceivers, cables, and hardware.