€ 0,-
Winkelwagen

GigaTech Products 10G SFP+ LC SR Transceiver HP X130 Compatible (2-3 Day Lead Time) Netwerk tranceiver module

Productcode: JD092B-GT  |  EAN/UPC: 0840217801102

Gratis
verzending
51,- excl. btw
61,71 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

GigaTech Products 10G SFP+ LC SR Transceiver HP X130 Compatible (2-3 Day Lead Time) Netwerk tranceiver module kenmerken

10G SFP+ LC SR Transceiver HP X130 Compatible (2-3 Day Lead Time)

GigaTech Products JD092B-GT, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 400 m, 850 nm

GigaTech Products - Connecting Your Company With Quality Solutions.

Our primary goal at GigaTech Products is to provide high quality solutions complemented by exceptional service. Since 2009 GigaTech Products has been proud to serve as your trusted partner, providing high-quality branded compatible transceivers, cables, and hardware.