€ 0,-
Winkelwagen

Extreme networks 40GB BIDI MMF QSFP+ Netwerk tranceiver module

Productcode: 10329  |  EAN/UPC: 0644728103294

Gratis
verzending
3.377,- excl. btw
4.086,17 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
vrijdag 21 mei 2021
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

vrijdag 21 mei 2021

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Extreme networks 40GB BIDI MMF QSFP+ Netwerk tranceiver module kenmerken

40Gb Bidirectional QSFP+, LC connector, 100m OM3/OM4 MMF

Extreme networks 40GB BIDI MMF QSFP+, Vezel-optiek, 40000 Mbit/s, QSFP+, LC, 100 m, 900 nm

The QSFP+ pluggable interface is an industry standard - Multisource Agreement (MSA) for pluggable 40 Gigabit Ethernet Optics.

The IEEE 802.3ba committee ratified the 40 Gigabit Ethernet standard and along with the general specification, defined a number of fiber optic interfaces. These standard interfaces attempted to satisfy a number of different objectives including support for MMF and SMF compatibility.