€0.00
Winkelwagen

Extreme networks 1 Gb, 1000BASE-SX, IEEE 802.3 MM, 850 nm Short Wave Length, 220/550 m, LC SFP Netwerk tranceiver module

Productcode: MGBIC-LC01  |  EAN/UPC: 0647030010960

Gratis
verzending
723,- excl. btw
874,83 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
vrijdag 19 november 2021
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

vrijdag 19 november 2021

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Extreme networks 1 Gb, 1000BASE-SX, IEEE 802.3 MM, 850 nm Short Wave Length, 220/550 m, LC SFP Netwerk tranceiver module kenmerken

1 Gb, 1000BASE-SX, IEEE 802.3 MM, 850 nm Short Wave Length, 220/550 m, LC SFP

Extreme networks MGBIC-LC01, 1000 Mbit/s, SFP, LC, SW, 550 m, 850 nm

TRANCEIVER FOR C5210