• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Extreme networks netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Extreme networks 10GBase-LR SFP+ Netwerk tranceiver module
    1.955,83
    1.501,-
    (10302)
      Extreme networks 10GBase-LR SFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.501,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Extreme networks 10GBase-SR SFP+ Netwerk tranceiver module
    bespaar
    81,40
    (10301)
      Extreme networks 10GBase-SR SFP+. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Compatibele producten: Summit X350-48t Summit X350-24t. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    901,- excl. btw
    Voorraad: 45
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Extreme networks MGBIC-02 Netwerk tranceiver module
    (MGBIC-02)
      Extreme networks MGBIC-02. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    379,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Extreme networks 10/100/1000BASE-T, SFP, Hi Netwerk tranceiver module
    (10070H)
      Extreme networks 10 / 100 / 1000BASE-T, SFP, Hi. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: WEEE. Ingangsspanning: 3.3 V, Maximaal voltage: 4 V
    392,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Extreme networks 1000BASE-SX SFP Netwerk tranceiver module
    (10051H)
      Extreme networks 1000BASE-SX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: WEEE
    653,- excl. btw
    Voorraad: 109
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Extreme networks MGBIC-LC03 Netwerk tranceiver module
    (MGBIC-LC03)
      Extreme networks MGBIC-LC03. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC
    1.009,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 31 december 2020
    Extreme networks 1000BASE-LX SFP Netwerk tranceiver module
    (10052H)
      Extreme networks 1000BASE-LX SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: WEEE
    1.309,- excl. btw
    Voorraad: 69
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Extreme networks 1000BASE-BX-U SFP Netwerk tranceiver module
    (10057H)
      Extreme networks 1000BASE-BX-U SFP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: WEEE
    1.440,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 31 december 2020
    Extreme networks MGBIC-BX10-D Netwerk tranceiver module
    (MGBIC-BX10-D)
      Extreme networks MGBIC-BX10-D. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP
    1.553,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 31 december 2020
    Extreme networks 10GBASE-T SFP+ Netwerk tranceiver module
    (10338)
      Extreme networks 10GBASE-T SFP+. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    1.970,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 31 december 2020
    Extreme networks 10GB-LR-SFPP Netwerk tranceiver module
    (10GB-LR-SFPP)
      Extreme networks 10GB-LR-SFPP. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC
    2.525,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 31 december 2020
    Extreme networks MGBIC-BX40-D Netwerk tranceiver module
    (MGBIC-BX40-D)
      Extreme networks MGBIC-BX40-D. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC
    4.168,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 31 december 2020
    Extreme networks MGBIC-08 Netwerk tranceiver module
    (MGBIC-08)
      Extreme networks MGBIC-08. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC
    5.051,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 31 december 2020
    Extreme networks 40GBASE-LR4 QSFP+ Netwerk tranceiver module
    (10320)
      Extreme networks 40GBASE-LR4 QSFP+. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+
    20.194,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Extreme networks 100 Gb SR4 MMF Netwerk tranceiver module
    (10401)
      Extreme networks 100 Gb SR4 MMF. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28
    4.583,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Extreme networks 100 Gb LR4 Netwerk tranceiver module
    (10403)
      Extreme networks 100 Gb LR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28
    3.425,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder