• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • EnGenius netwerk transceiver modules

    EnGenius SFP3185-03 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (SFP3185-03)
      EnGenius SFP3185-03. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    200,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EnGenius LC, 1.25Gbps, 850nm, MMF, 0.5km Netwerk tranceiver module - Blauw,Zilver
    (SFP2185-05)
      EnGenius SFP2185-05. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Blauw, Zilver. Maximaal voltage: 3,45 V, Stroom (max.): 0,16 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,4 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    117,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EnGenius SFP3213-10 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (SFP3213-10)
      EnGenius SFP3213-10. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Breedte: 13,9 mm, Diepte: 58,4 mm, Hoogte: 12,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    343,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    EnGenius LC, 1.25Gbps, 1310nm, SMF, 10km Netwerk tranceiver module - Blauw,Zilver
    (SFP2213-10)
      EnGenius SFP2213-10. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Blauw, Zilver. Maximaal voltage: 3,45 V, Stroom (max.): 0,16 A. Breedte: 13,7 mm, Diepte: 56,6 mm, Hoogte: 12,4 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    145,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder