• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Edimax netwerk transceiver modules

    Edimax 1000Base-T SX LX SFP, 1310nm, 11.5dB, 10km, SMF Netwerk tranceiver module
    (MG-1000AS1 V2)
      Edimax MG-1000AS1 V2. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Maximaal voltage: 3,3 V
    31,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Edimax 1000Base-T SX LX SFP, 850nm, 10dB, 550m, MMF Netwerk tranceiver module
    (MG-1000AMA V2)
      Edimax MG-1000AMA V2. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Certificering: FCC, CE. Maximaal voltage: 3,3 V
    30,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder