• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    27,-excl. btw 32,67incl. btw
    Op voorraad (9)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Digitus DN-81000 netwerk tranceiver module

    Digitus netwerk tranceiver module: mini GBIC (SFP) Module

    Productcode: DN-81000  |  EAN/UPC: 4016032305651
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Digitus netwerk tranceiver module: mini GBIC (SFP) Module kenmerken

    mini GBIC (SFP) Module, 1.25Gbps, 0.55km

    Digitus mini GBIC (SFP) Module, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, Vezel-optiek, 50/125

    The DIGITUS mini GBIC (SFP) Transceiver Modules offer highest Quality and Reliability. Wether from Switch to Switch, Converter to Switch, Converter to Converter or any else application: The wide product range of DIGITUS Modules makes possible a flexible usage of the Fiber Technology. The Conformity to the MSA (Multi Source Agreement) Standard ensures a Compatibility to third party Manufacturers.

    - mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) Module
    - High quality and excellent reliability
    - 1.25 Gbps Maximum Data Rate
    - Compliant to IEEE 802.3z Gigabit Standard
    - Class 1 Laser product compliant with EN 60825-1
    - Easy Plug and Play Installation
    - MSA (Multi Source Agreement) compliant
    - Hot pluggable
    - Connector: 1x LC Duplex
    - 1000Base-SX - For Short Haul
    - Wavelength: 850nm
    - Transmission Power: Minimum -8 dBm, Maximum -3 dBm
    - Sensitivity Receiving Power: Minimum -20 dBm
    - For a Distance of up to 0.55km
    - Suitable for 50/125µm and 62.5/125µm Multimode Fiber Cables
    - Safe fast-locking mechanism
    - 3.3V Power Supply

    Specificaties

    Digitus netwerk tranceiver module: mini GBIC (SFP) Module specificaties
    Energie
    Spanning 3.3 V
    Netwerk
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type SX
    Netwerkstandaard IEEE 802.3z
    Soort aansluiting SFP
    Prestatie
    Maximaal bereik 550 m
    Vezelkabel diameters ondersteund 50/125 µm
    Rx vermogen (min) -20 dBmW
    Tx vermogen (min) -8 dBmW
    Tx vermogen (max) -3 dBmW
    Soort kabel Vezel-optiek
    Golflengte 850 nm
    Plug and play Ja
    Multi-mode fiber (MMF) supported Ja

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    mini GBIC (SFP) Module
    Digitus
    Digitus
    32.67 EUR new
    mini GBIC (SFP) Module, 1.25Gbps, 0.55km
    Digitus netwerk tranceiver module: mini GBIC (SFP) Module Digitus netwerk tranceiver module: mini GBIC (SFP) Module
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/digitus/mini-gbic-sfp-module-art-dn-81000-num-4454573/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder