€ 0,-
Winkelwagen

Digitus DN-81201-01 Netwerk tranceiver module

Productcode: DN-81201-01  |  EAN/UPC: 4016032370031

Gratis
verzending
79,- excl. btw
95,59 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Digitus DN-81201-01 Netwerk tranceiver module kenmerken

HP-compatible SFP+ 10G SM 1310nm 10Km with DDM

Digitus DN-81201-01, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 10000 m, 1310 nm

The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wether from switch to switch, converter to switch, converter to converter or any else application: The wide product range of DIGITUS® modules makes possible a flexible usage of the fiber technology. The conformity to the MSA (Multi Source Agreement) standard ensures a compatibility to third party manufacturers.