€ 0,-
Winkelwagen

Digitus DN-81200-01 Netwerk tranceiver module

Productcode: DN-81200-01  |  EAN/UPC: 4016032446149

Gratis
verzending
47,- excl. btw
56,87 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

Digitus DN-81200-01 Netwerk tranceiver module kenmerken

HP-compatible SFP+ 10G MM 850nm 300m with DDM

Digitus DN-81200-01, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 300 m, 850 nm

The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wether from switch to switch, converter to switch, converter to converter or any else application: The wide product range of DIGITUS® modules makes possible a flexible usage of the fiber technology. The conformity to the MSA (Multi Source Agreement) standard ensures a compatibility to third party manufacturers.