• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Digitus netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    Digitus mini GBIC (SFP) Module Netwerk tranceiver module
    (DN-81000)
      Digitus mini GBIC (SFP) Module. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Maximaal voltage: 3,3 V
    23,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus DN-81001 Netwerk tranceiver module
    (DN-81001)
      Digitus DN-81001. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Certificering: EN 60825-1. Ingangsspanning: 3.3 V
    23,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Singlemode, BiDi LC Simplex, Tx1310nm/Rx1550nm, up to 20km Netwerk tranceiver .....
    (DN-81003)
      Digitus DN-81003. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: LC. Certificering: EN 60825-1. Ingangsspanning: 3.3 V
    22,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus DN-81005 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (DN-81005)
      Digitus DN-81005. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic. Breedte: 15 mm, Diepte: 15 mm, Hoogte: 70 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 93 mm, Diepte verpakking: 32 mm
    34,- excl. btw
    Voorraad: 8
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus HP mini GBIC (SFP) Modul,550m Netwerk tranceiver module - Metallic
    (DN-81000-01)
      Digitus HP mini GBIC (SFP) Modul,550m. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    23,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Multimode, Industrial ver. LC Duplex Connector, 850nm, up to 550m Netwerk .....
    (DN-81010)
      Digitus DN-81010. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP / GBIC, Vezel-optische connector: LC
    29,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus DN-81101 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (DN-81101)
      Digitus DN-81101. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 155 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    23,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Multimode, Cisco-compatible LC Duplex Connector, 850nm, up to 550m, Cisco Netwerk .....
    (DN-81000-02)
      Digitus DN-81000-02. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC
    23,- excl. btw
    Voorraad: 30
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus DN-81201 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (DN-81201)
      Digitus DN-81201. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Zilver
    45,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus DN-81202 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (DN-81202)
      Digitus DN-81202. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic, Certificering: EN 60825-1. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    161,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus DN-81205 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (DN-81205)
      Digitus DN-81205. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    109,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus DN-81011 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (DN-81011)
      Digitus DN-81011. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    28,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus DN-81300 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (DN-81300)
      Digitus DN-81300. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Metallic, Certificering: EN 60825-1. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    62,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus DN-81004-01 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (DN-81004-01)
      Digitus DN-81004-01. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Metallic
    27,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Singlemode LC Duplex Connector, 1550nm, up to 80km Netwerk tranceiver module
    (DN-81002)
      Digitus DN-81002. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Ingangsspanning: 3.3 V
    52,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus Mini GBIC (SFP) module, 25 Gbps, 100 m, with DDM function Netwerk tranceiver module
    (DN-81250)
      Digitus DN-81250. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 57 mm, Diepte: 13,9 mm, Hoogte: 8,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    78,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus mini GBIC(SFP) Module, 20km,DD Netwerk tranceiver module - Metallic
    (DN-81003-01)
      Digitus mini GBIC(SFP) Module, 20km,DD. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Metallic
    24,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus DN-81200 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (DN-81200)
      Digitus DN-81200. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Zilver
    55,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    Digitus 10G SFP+ Module, Singlemode, BiDi, DDM LC Simplex Connector, Tx1270/Rx1330, up to 40km Netwerk .....
    (DN-81206)
      Digitus DN-81206. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic
    72,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus DN-81301 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (DN-81301)
      Digitus DN-81301. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Metallic, Certificering: EN 60825-1
    295,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus DN-81001-01 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (DN-81001-01)
      Digitus DN-81001-01. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    22,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus DN-81005-01 Netwerk tranceiver module
    (DN-81005-01)
      Digitus DN-81005-01. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    32,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus DN-81200-01 Netwerk tranceiver module
    (DN-81200-01)
      Digitus DN-81200-01. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    47,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus DN-81201-01 Netwerk tranceiver module
    (DN-81201-01)
      Digitus DN-81201-01. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    79,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus Mini GBIC Copper SFP Module, 10 Gbps, RJ45 Netwerk tranceiver module
    (DN-81210)
      Digitus DN-81210. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    94,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus mini GBIC (SFP) Module, 25 Gbps, 10 km, with DDM function Netwerk tranceiver module
    (DN-81251)
      Digitus DN-81251. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Ingangsspanning: 3.3 V. Breedte: 57 mm, Diepte: 13,9 mm, Hoogte: 8,6 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    205,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus DN-81000-04 Netwerk tranceiver module
    (DN-81000-04)
      Digitus DN-81000-04. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    23,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Singlemode, BiDi LC Simplex, Tx1550nm/Rx1310nm, up to 20km Netwerk tranceiver .....
    (DN-81004)
      Digitus DN-81004. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC, Vezel-optische connector: SFP
    28,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus DN-81204 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (DN-81204)
      Digitus DN-81204. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic, Certificering: EN 60825-1. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    67,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Digitus DN-81207 Netwerk tranceiver module - Metallic
    (DN-81207)
      Digitus DN-81207. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic
    72,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    Je gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden je aan over te schakelen naar een moderne internetbrowser. Je kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest je voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder