• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    41,-excl. btw 49,61incl. btw
    Op voorraad (6)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    DeLOCK 86186 netwerk tranceiver module

    DeLOCK netwerk tranceiver module: SFP 1000Base-SX MM 850nm

    Productcode: 86186  |  EAN/UPC: 4043619861866
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    DeLOCK netwerk tranceiver module: SFP 1000Base-SX MM 850nm kenmerken

    DeLOCK SFP 1000Base-SX MM 850nm. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode

    DeLOCK SFP 1000Base-SX MM 850nm, SFP, LC, IEEE 802.3z, SX, 1000Base-SX, Multi-mode

    Specificaties

    DeLOCK netwerk tranceiver module: SFP 1000Base-SX MM 850nm specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Netwerk
    Soort aansluiting SFP
    Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
    Netwerkstandaard IEEE 802.3z
    Bekabelingstechnologie 1000Base-SX
    Fibre channel-poorten 2
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type SX
    Prestatie
    Golflengte 850 nm
    Soort kabel Multi-mode
    Maximaal bereik 550 m
    Vezelkabel diameters ondersteund 50/125 µm

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    SFP 1000Base-SX MM 850nm
    DeLOCK
    DeLOCK
    49.61 EUR new
    DeLOCK SFP 1000Base-SX MM 850nm. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 550 m, Golflengte: 850 nm, Soort kabel: Multi-mode
    DeLOCK netwerk tranceiver module: SFP 1000Base-SX MM 850nm DeLOCK netwerk tranceiver module: SFP 1000Base-SX MM 850nm
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/delock/sfp-1000base-sx-mm-850nm-art-86186-num-1879143/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder