€ 0,-
Winkelwagen

DELL SFP+, SR, 10Gb-1Gb Netwerk tranceiver module - Zwart,Roestvrijstaal

Productcode: 407-BBVJ  |  EAN/UPC: 5397063980192

Gratis
verzending
162,- excl. btw
196,02 incl. btw
Op voorraad (65)
Levertijd:
1 werkdag
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

​Bent u al klaar voor het toekomstige werken?
​Bent u al klaar voor het toekomstige werken?
Omcirkel woensdag 21 april 2021 alvast in uw agenda!
Wij organiseren samen met onze partner Dell een exclusief evenement over het werken van de toekomst. Tijdens dit virtuele event zijn o.a. keynote speaker Deborah Nas en Victor Mids te gast.
Deborah Nas is hoogleraar aan de TU Delft, trendwatcher, innovatie-expert en inspirator.
Kortom, een middag vol inspiratie!
Meld u nu snel gratis aan via deze link

productinformatie

Productbeschrijving

DELL SFP+, SR, 10Gb-1Gb Netwerk tranceiver module - Zwart,Roestvrijstaal kenmerken

SFP+, SR, 10Gb-1Gb

DELL 407-BBVJ, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 300 m, 10GBase-SR, Zwart, Roestvrijstaal

The Dell™ SFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features a duplex LC connector.

Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceiver supply voltage.