• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    179,-excl. btw 216,59incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 27 januari 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 27 januari 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    DELL 407-10942 netwerk tranceiver module

    DELL netwerk tranceiver module: SFP+ 10GbE SR

    Productcode: 407-10942  |  EAN/UPC: 5397063819522
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    DELL netwerk tranceiver module: SFP+ 10GbE SR kenmerken

    DELL SFP+ 10GbE SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: SR. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

    DELL SFP+ 10GbE SR, 10000 Mbit/s, SFP+, SR, 850 nm, 300 m, 1 stuk(s)

    Specificaties

    DELL netwerk tranceiver module: SFP+ 10GbE SR specificaties
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    SFP transceiver type SR
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP+
    Prestatie
    Maximaal bereik 300 m
    Golflengte 850 nm

    Aanraders bij dit product

    Kies uw Dell Monitor
    Kies uw Dell Monitor Meebestellen excl. btw incl. btw
    SE2216H 99,- 119,79
    P2317H 23" 149,- 180,29
    24" Professional UltraSharp U2412M 190,- 229,90
    24" UltraSharp U2414H 195,95 237,10
    Andere klanten kochten ook:
    DELL PowerConnect N3048P
    2479,- excl. btw 2999,59 incl. btw
    DELL PowerConnect N3024
    1529,- excl. btw 1850,09 incl. btw
    DELL PowerConnect N3024P
    1739,- excl. btw 2104,19 incl. btw

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    SFP+ 10GbE SR
    DELL
    DELL
    216.59 EUR new
    DELL SFP+ 10GbE SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: SR. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    DELL netwerk tranceiver module: SFP+ 10GbE SR DELL netwerk tranceiver module: SFP+ 10GbE SR
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/dell/sfp-plus-10gbe-sr-art-407-10942-num-2846016/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder