• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    499,-excl. btw 603,79incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 3 juli 2019
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    woensdag 3 juli 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    DELL 407-10941 netwerk tranceiver module

    DELL SFP+ 10GBASE-LR netwerk tranceiver module

    Productcode: 407-10941   |  EAN/UPC: 5397063819515
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Aanraders bij dit product
  • Productinformatie
  • 1
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    DELL SFP+ 10GBASE-LR netwerk tranceiver module kenmerken

    DELL SFP+ 10GBASE-LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

    DELL SFP+ 10GBASE-LR, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LR, LC, 9/125 µm

    Specificaties

    DELL SFP+ 10GBASE-LR netwerk tranceiver module specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Diepte 56.5 mm
    Breedte 13.4 mm
    Hoogte 8.5 mm
    Kenmerken
    Certificering MSA
    Hot-plug ondersteuning
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Vezel-optische connector LC
    Vezelkabel diameters ondersteund 9/125 µm
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
    SFP-zendernorm LR
    Golflengte 1310 nm
    Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 10GBase-LR
    Soort aansluiting SFP+
    Auto MDI/MDI-X
    Verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

    Specificaties

    DELL SFP+ 10GBASE-LR netwerk tranceiver module specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Diepte 56.5 mm
    Breedte 13.4 mm
    Hoogte 8.5 mm
    Kenmerken
    Certificering MSA
    Hot-plug ondersteuning Ja
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Vezel-optische connector LC
    Vezelkabel diameters ondersteund 9/125 µm
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u
    SFP-zendernorm LR
    Golflengte 1310 nm
    Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 10GBase-LR
    Soort aansluiting SFP+
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

    Aanraders bij dit product

    Kies uw Dell Monitor
    Kies uw Dell Monitor Meebestellen excl. btw incl. btw
    24" Professional UltraSharp U2412M 156,- 188,76
    Dell Monitor SE2216H 21,5" full HD 79,- 95,59
    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 657129

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    SFP+ 10GBASE-LR
    DELL
    DELL
    603.79 EUR new
    DELL SFP+ 10GBASE-LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    DELL SFP+ 10GBASE-LR netwerk tranceiver module DELL SFP+ 10GBASE-LR netwerk tranceiver module
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/dell/sfp-plus-10gbase-lr-art-407-10941-num-3242111/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder