• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    91,-excl. btw 110,11incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 8 juli 2019
    Gratis Verzending!
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 8 juli 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    DELL 407-BBOR netwerk tranceiver module

    DELL SFP 1000BASE-SX netwerk tranceiver module

    Productcode: 407-BBOR   |  EAN/UPC: 5397063819492
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Aanraders bij dit product
  • Productinformatie
  • 1
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    DELL SFP 1000BASE-SX netwerk tranceiver module kenmerken

    SFP optische transceiver 1000BASE-SX - tot 550 m

    DELL SFP 1000BASE-SX, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, SX, LC, 550 m

    De Dell™ SFP transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 1000BASE-SX SFP transceiver biedt 1 GbE connectiviteit tot 550 m.

    Dit product is compatibel met de volgende systemen.
    - DELL NETWORKING N4000 N4032
    - DELL NETWORKING N4000 N4032F
    - DELL NETWORKING N4000 N4064
    - DELL NETWORKING N4000 N4064F
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2024
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2024P
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2048
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2048P
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3024
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3024F
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3024P
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3048
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3048P
    - PowerConnect 2824
    - PowerConnect 2848
    - PowerConnect 5524
    - PowerConnect 5524P
    - PowerConnect 5548
    - PowerConnect 5548p
    - PowerConnect 6224
    - PowerConnect 6224F
    - PowerConnect 6224P
    - PowerConnect 6248
    - PowerConnect 6248P
    - PowerConnect 7024
    - PowerConnect 7024F
    - PowerConnect 7024P
    - PowerConnect 7048
    - PowerConnect 7048P
    - PowerConnect 7048R
    - PowerConnect 8100
    - PowerEdge FX2.

    Specificaties

    DELL SFP 1000BASE-SX netwerk tranceiver module specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Diepte 56.5 mm
    Breedte 13.4 mm
    Hoogte 8.5 mm
    Kenmerken
    Compatibele producten Dell Networking S6000
    Dell Networking Z9500
    OptiPlex FX170
    Certificering MSA
    Hot-plug ondersteuning
    Prestatie
    Maximaal bereik 550 m
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    SFP-zendernorm SX
    Golflengte 850 nm
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 1000Base-SX
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund
    Soort aansluiting SFP
    Auto MDI/MDI-X
    Verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    MPN & EAN
    MPN 407-BBOR
    EAN 4053162882904, 5397063819492

    Specificaties

    DELL SFP 1000BASE-SX netwerk tranceiver module specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
    Luchtvochtigheid bij opslag 10 - 85 procent
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Diepte 56.5 mm
    Breedte 13.4 mm
    Hoogte 8.5 mm
    Kenmerken
    Compatibele producten Dell Networking S6000
    Dell Networking Z9500
    OptiPlex FX170
    Certificering MSA
    Hot-plug ondersteuning Ja
    Prestatie
    Maximaal bereik 550 m
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    SFP-zendernorm SX
    Golflengte 850 nm
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 1000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 1000Base-SX
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
    Soort aansluiting SFP
    Auto MDI/MDI-X Ja
    Verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    MPN & EAN
    MPN 407-BBOR
    EAN 4053162882904, 5397063819492

    Aanraders bij dit product

    Kies uw Dell Monitor
    Kies uw Dell Monitor Meebestellen excl. btw incl. btw
    24" Professional UltraSharp U2412M 156,- 188,76
    Dell Monitor SE2216H 21,5" full HD 75,- 90,75
    Andere klanten kochten ook:
    Hewlett Packard Enterprise IAP-315 (RW) Instant 2x/4x .....
    453,- excl. btw 548,13 incl. btw
    DELL PowerConnect N2024 switch - Zwart
    789,- excl. btw 954,69 incl. btw
    DELL PowerConnect N2048 switch - Zwart
    1.089,- excl. btw 1.317,69 incl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 657350

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    SFP 1000BASE-SX
    DELL
    DELL
    110.11 EUR new
    SFP optische transceiver 1000BASE-SX - tot 550 m
    DELL SFP 1000BASE-SX netwerk tranceiver module DELL SFP 1000BASE-SX netwerk tranceiver module
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/dell/sfp-1000base-sx-art-407-bbor-num-4292731/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder