• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    439,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 5 oktober 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 5 oktober 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    DELL 407-BBGM netwerk tranceiver module

    DELL netwerk tranceiver module: Qlogic SFP+ optische transceiver 10GbShort Range- tot 300

    Productcode: 407-BBGM  |  EAN/UPC: 5397063838967
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    DELL netwerk tranceiver module: Qlogic SFP+ optische transceiver 10GbShort Range- tot 300 kenmerken

    Qlogic SFP+ optische transceiver 10GbShort Range- tot 300

    DELL 407-BBGM, 1250 Mbit/s, SFP+

    De Dell™ Qlogic SFP+ optische transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 10GbShort Range Qlogic SFP+ transceiver biedt 10 GbE connectiviteit tot 300 m.

    Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

    Dit product is compatibel met de volgende systemen.
    - PowerEdge 1950
    - PowerEdge 2970
    - PowerEdge R320
    - PowerEdge R330
    - PowerEdge R410
    - PowerEdge R415
    - PowerEdge R420
    - PowerEdge R510
    - PowerEdge R515
    - PowerEdge R520
    - PowerEdge R610
    - PowerEdge R620
    - PowerEdge R710
    - PowerEdge R715
    - PowerEdge R720
    - Poweredge R720xd
    - PowerEdge R805
    - PowerEdge R810
    - PowerEdge R815
    - PowerEdge R820
    - PowerEdge R900
    - PowerEdge R905
    - PowerEdge R910
    - PowerEdge R930
    - PowerEdge T320
    - PowerEdge T420
    - PowerEdge T610
    - PowerEdge T620
    - PowerEdge T710.

    Specificaties

    DELL netwerk tranceiver module: Qlogic SFP+ optische transceiver 10GbShort Range- tot 300 specificaties
    Netwerk
    Overdrachtssnelheid (max) 1250 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP+
    Prestatie
    Hot-plug ondersteuning Ja

    Aanraders bij dit product

    Kies uw Dell Monitor
    Kies uw Dell Monitor Meebestellen excl. btw
    Dell Monitor SE2216H 21,5" full HD 89,-
    P2317H 23" 134,-
    24" Professional UltraSharp U2412M 158,-
    24" UltraSharp U2414H 194,-
    Dell UltraSharp U2715H 27" QHD 311,-
    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    DELL server: PowerEdge R330
    • Processorfamilie intel® xeon® e3 v6
    • Frequentie van processor 3 GHz
    • Type behuizing rack (1u)
    919,- excl. btw
    Voorraad 5
    DELL server: PowerEdge T630
    • Processorfamilie intel® xeon® e5 v4
    • Frequentie van processor 1.7 GHz
    • Type behuizing toren (5u)
    2969,- excl. btw
    DELL server: PowerEdge R330
    • Processorfamilie intel® xeon® e3 v6
    • Frequentie van processor 3 GHz
    • Type behuizing rack (1u)
    799,- excl. btw
    Voorraad 8

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Qlogic SFP+ optische transceiver 10GbShort Range- tot 300
    DELL
    DELL
    531.19 EUR new
    Qlogic SFP+ optische transceiver 10GbShort Range- tot 300
    DELL netwerk tranceiver module: Qlogic SFP+ optische transceiver 10GbShort Range- tot 300 DELL netwerk tranceiver module: Qlogic SFP+ optische transceiver 10GbShort Range- tot 300
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/dell/qlogic-sfp-plus-optische-transceiver-10gbshort-range-tot-300-art-407-bbgm-num-4286929/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder