• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    129,-excl. btw 156,09incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 6 juli 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    vrijdag 6 juli 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    DELL 407-BBOU netwerk tranceiver module

    DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP+10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m handbereik

    Productcode: 407-BBOU  |  EAN/UPC: 5712505327463
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP+10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m handbereik kenmerken

    Networking-transceiver, SFP+10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m handbereik

    DELL 407-BBOU, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, SR, 850 nm, 300 m

    - Type apparaat:Networking transceiver
    - Networking golflengte:Tot 850nm

    De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 10GBase-LRM SFP+ transceiver biedt 10 GbE connectiviteit tot 300 m.

    Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

    Dit product is compatibel met de volgende systemen.
    - DELL NETWORKING N4000 N4064F
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2024
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2024P
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2048
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2048P
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3024
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3024F
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3024P
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3048
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3048P
    - PowerConnect 5524
    - PowerConnect 5524P
    - PowerConnect 5548
    - PowerConnect 5548p
    - PowerConnect 6224
    - PowerConnect 6224F
    - PowerConnect 6224P
    - PowerConnect 6248
    - PowerConnect 6248P
    - PowerConnect 7024
    - PowerConnect 7024F
    - PowerConnect 7024P
    - PowerConnect 7048
    - PowerConnect 7048P
    - PowerConnect 7048R
    - PowerConnect 8100.

    Specificaties

    DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP+10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m handbereik specificaties
    Netwerk
    Vezel-optische connector SFP+
    SFP transceiver type SR
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP+
    Prestatie
    Maximaal bereik 300 m
    Golflengte 850 nm
    Hot-plug ondersteuning Ja

    Aanraders bij dit product

    Kies uw Dell Monitor
    Kies uw Dell Monitor Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dell Monitor SE2216H 21,5" full HD 95,- 114,95
    P2317H 23" 140,- 169,40
    24" Professional UltraSharp U2412M 179,- 216,59
    24" UltraSharp U2414H 179,- 216,59
    Dell UltraSharp U2715H 27" QHD 339,- 410,19
    Andere klanten kochten ook:
    Western Digital 10TB RED Pro 256MB
    369,- excl. btw 446,49 incl. btw

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Networking-transceiver, SFP+10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m handbereik
    DELL
    DELL
    156.09 EUR new
    Networking-transceiver, SFP+10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m handbereik
    DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP+10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m handbereik DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP+10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m handbereik
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/dell/networking-transceiver-sfp-plus-10gbe-sr-850nm-wavelength-300m-handbereik-art-407-bbou-num-4448937/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder