€ 0,-
Winkelwagen

DELL Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik Netwerk tranceiver module - Zilver

Productcode: 407-BBOP  |  EAN/UPC: 5397063819553

Gratis
verzending
362,- excl. btw
438,02 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

productinformatie

Productbeschrijving

DELL Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik Netwerk tranceiver module - Zilver kenmerken

Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik

DELL 407-BBOP, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, LR, 10000 m, 1310 nm

De Dell™ Networking 10 GBASE- SFP+ transceiver biedt 10GbE-connectiviteit voor maximaal 10km. Voor gebruik in aanmerking komende Dell netwerkswitches.

Dit product is compatibel met de volgende systemen. - DELL NETWORKING N4000 N4032
- DELL NETWORKING N4000 N4032F
- DELL NETWORKING N4000 N4064
- DELL NETWORKING N4000 N4064F
- DELL NETWORKING N-SERIES N2024
- DELL NETWORKING N-SERIES N2024P
- DELL NETWORKING N-SERIES N2048
- DELL NETWORKING N-SERIES N2048P
- DELL NETWORKING N-SERIES N3024
- DELL NETWORKING N-SERIES N3024F
- DELL NETWORKING N-SERIES N3024P
- DELL NETWORKING N-SERIES N3048
- DELL NETWORKING N-SERIES N3048P
- PowerConnect 5524
- PowerConnect 5524P
- PowerConnect 5548
- PowerConnect 5548p
- PowerConnect 6224
- PowerConnect 6224F
- PowerConnect 6224P
- PowerConnect 6248
- PowerConnect 6248P
- PowerConnect 7024
- PowerConnect 7024F
- PowerConnect 7024P
- PowerConnect 7048
- PowerConnect 7048P
- PowerConnect 7048R
- PowerConnect 8100.