• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    727,-excl. btw 879,67incl. btw
    Op voorraad (1)
    Levertijd:
    3-5 werkdagen
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    DELL 407-BBOP netwerk tranceiver module

    DELL Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik netwerk tranceiver module

    Productcode: 407-BBOP   |  EAN/UPC: 5397063819553
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Aanraders bij dit product
  • Productinformatie
  • 1
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    DELL Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik netwerk tranceiver module kenmerken

    Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik

    DELL 407-BBOP, 10000 Mbit/s, SFP+, LR, SFP+, 10000 m, 1310 nm

    De Dell™ Networking 10 GBASE- SFP+ transceiver biedt 10GbE-connectiviteit voor maximaal 10km. Voor gebruik in aanmerking komende Dell netwerkswitches.

    Dit product is compatibel met de volgende systemen.
    - DELL NETWORKING N4000 N4032
    - DELL NETWORKING N4000 N4032F
    - DELL NETWORKING N4000 N4064
    - DELL NETWORKING N4000 N4064F
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2024
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2024P
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2048
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2048P
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3024
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3024F
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3024P
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3048
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3048P
    - PowerConnect 5524
    - PowerConnect 5524P
    - PowerConnect 5548
    - PowerConnect 5548p
    - PowerConnect 6224
    - PowerConnect 6224F
    - PowerConnect 6224P
    - PowerConnect 6248
    - PowerConnect 6248P
    - PowerConnect 7024
    - PowerConnect 7024F
    - PowerConnect 7024P
    - PowerConnect 7048
    - PowerConnect 7048P
    - PowerConnect 7048R
    - PowerConnect 8100.

    Specificaties

    DELL Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik netwerk tranceiver module specificaties
    Kenmerken
    Compatibele producten NETWORKING N4000 N4032
    NETWORKING N4000 N4032F
    NETWORKING N4000 N4064
    NETWORKING N4000 N4064F
    NETWORKING N-SERIES N2024
    NETWORKING N-SERIES N2024P
    NETWORKING N-SERIES N2048
    NETWORKING N-SERIES N2048P
    NETWORKING N-SERIES N3024
    NETWORKING N-SERIES N3024F
    NETWORKING N-SERIES N3024P
    NETWORKING N-SERIES N3048
    NETWORKING N-SERIES N3048P
    PowerConnect 5524
    PowerConnect 5524P
    PowerConnect 5548
    PowerConnect 5548p
    PowerConnect 6224
    PowerConnect 6224F
    PowerConnect 6224P
    PowerConnect 6248
    PowerConnect 6248P
    PowerConnect 7024
    PowerConnect 7024F
    PowerConnect 7024P
    PowerConnect 7048
    PowerConnect 7048P
    PowerConnect 7048R
    PowerConnect 8100
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Vezel-optische connector SFP+
    Netwerkstandaard IEEE 802.3
    SFP-zendernorm LR
    Golflengte 1310 nm
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 10GBase-LR
    Soort aansluiting SFP+
    Verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    MPN & EAN
    MPN 407-BBOP
    EAN 5397063819553, 0539706381958

    Specificaties

    DELL Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik netwerk tranceiver module specificaties
    Kenmerken
    Compatibele producten NETWORKING N4000 N4032
    NETWORKING N4000 N4032F
    NETWORKING N4000 N4064
    NETWORKING N4000 N4064F
    NETWORKING N-SERIES N2024
    NETWORKING N-SERIES N2024P
    NETWORKING N-SERIES N2048
    NETWORKING N-SERIES N2048P
    NETWORKING N-SERIES N3024
    NETWORKING N-SERIES N3024F
    NETWORKING N-SERIES N3024P
    NETWORKING N-SERIES N3048
    NETWORKING N-SERIES N3048P
    PowerConnect 5524
    PowerConnect 5524P
    PowerConnect 5548
    PowerConnect 5548p
    PowerConnect 6224
    PowerConnect 6224F
    PowerConnect 6224P
    PowerConnect 6248
    PowerConnect 6248P
    PowerConnect 7024
    PowerConnect 7024F
    PowerConnect 7024P
    PowerConnect 7048
    PowerConnect 7048P
    PowerConnect 7048R
    PowerConnect 8100
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Vezel-optische connector SFP+
    Netwerkstandaard IEEE 802.3
    SFP-zendernorm LR
    Golflengte 1310 nm
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 10GBase-LR
    Soort aansluiting SFP+
    Verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    MPN & EAN
    MPN 407-BBOP
    EAN 5397063819553, 0539706381958

    Aanraders bij dit product

    Kies uw Dell Monitor
    Kies uw Dell Monitor Meebestellen excl. btw incl. btw
    24" Professional UltraSharp U2412M 176,- 212,96
    Dell Monitor SE2216H 21,5" full HD 86,- 104,06
    Andere klanten kochten ook:
    Hewlett Packard Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb .....
    462,- excl. btw 559,02 incl. btw
    DELL S4112F-ON switch
    2.001,- excl. btw 2.421,21 incl. btw

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 660207

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik
    DELL
    DELL
    879.67 EUR new
    Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik
    DELL Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik netwerk tranceiver module DELL Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik netwerk tranceiver module
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/dell/networking-transceiver-sfp-plus-10gbe-lr-1310nm-wavelength-10km-handbereik-art-407-bbop-num-5640349/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder