• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    629,-excl. btw 761,09incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 2 juli 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 2 juli 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    DELL 407-BBOP netwerk tranceiver module

    DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik

    Productcode: 407-BBOP  |  EAN/UPC: 5397063819553
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanbevolen opties
  • Aanraders bij dit product
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik kenmerken

    Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik

    DELL 407-BBOP, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, IEEE 802.3, LR, 10GBase-LR

    De Dell™ Networking 10 GBASE- SFP+ transceiver biedt 10GbE-connectiviteit voor maximaal 10km. Voor gebruik in aanmerking komende Dell netwerkswitches.

    Dit product is compatibel met de volgende systemen.
    - DELL NETWORKING N4000 N4032
    - DELL NETWORKING N4000 N4032F
    - DELL NETWORKING N4000 N4064
    - DELL NETWORKING N4000 N4064F
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2024
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2024P
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2048
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2048P
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3024
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3024F
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3024P
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3048
    - DELL NETWORKING N-SERIES N3048P
    - PowerConnect 5524
    - PowerConnect 5524P
    - PowerConnect 5548
    - PowerConnect 5548p
    - PowerConnect 6224
    - PowerConnect 6224F
    - PowerConnect 6224P
    - PowerConnect 6248
    - PowerConnect 6248P
    - PowerConnect 7024
    - PowerConnect 7024F
    - PowerConnect 7024P
    - PowerConnect 7048
    - PowerConnect 7048P
    - PowerConnect 7048R
    - PowerConnect 8100.

    Specificaties

    DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik specificaties
    Inhoud van de verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    Netwerk
    Vezel-optische connector SFP+
    SFP transceiver type LR
    Netwerkstandaard IEEE 802.3
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 10GBase-LR
    Soort aansluiting SFP+
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Compatibele producten NETWORKING N4000 N4032
    NETWORKING N4000 N4032F
    NETWORKING N4000 N4064
    NETWORKING N4000 N4064F
    NETWORKING N-SERIES N2024
    NETWORKING N-SERIES N2024P
    NETWORKING N-SERIES N2048
    NETWORKING N-SERIES N2048P
    NETWORKING N-SERIES N3024
    NETWORKING N-SERIES N3024F
    NETWORKING N-SERIES N3024P
    NETWORKING N-SERIES N3048
    NETWORKING N-SERIES N3048P
    PowerConnect 5524
    PowerConnect 5524P
    PowerConnect 5548
    PowerConnect 5548p
    PowerConnect 6224
    PowerConnect 6224F
    PowerConnect 6224P
    PowerConnect 6248
    PowerConnect 6248P
    PowerConnect 7024
    PowerConnect 7024F
    PowerConnect 7024P
    PowerConnect 7048
    PowerConnect 7048P
    PowerConnect 7048R
    PowerConnect 8100
    Golflengte 1310 nm

    Aanbevolen opties

    DELL monitorarm: MSA14 arm voor één monitor - Zwart
    • Maximale gewichtscapaciteit 9.3 kg
    84,- excl. btw
    101,64 incl.btw
    DELL monitorarm: MDS14 dubbele monitorstandaard - Zwart, Zilver
    • Maximale gewichtscapaciteit 6.5 kg
    115,- excl. btw
    139,15 incl.btw
    Voorraad 9

    Aanraders bij dit product

    Kies uw Dell Monitor
    Kies uw Dell Monitor Meebestellen excl. btw incl. btw
    Dell Monitor SE2216H 21,5" full HD 95,- 114,95
    P2317H 23" 140,- 169,40
    24" Professional UltraSharp U2412M 179,- 216,59
    24" UltraSharp U2414H 191,- 231,11
    Dell UltraSharp U2715H 27" QHD 339,- 410,19

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik
    DELL
    DELL
    761.09 EUR new
    Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik
    DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/dell/networking-transceiver-sfp-plus-10gbe-lr-1310nm-wavelength-10km-handbereik-art-407-bbop-num-5640349/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder