• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    339,-excl. btw 410,19incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 27 mei 2019
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 27 mei 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    DELL 407-11196 netwerk tranceiver module

    DELL Networking Transceiver SFP + 10GbE LR 1310nm Golflengte 220m bereiken op MMF netwerk tranceiver module

    Productcode: 407-11196  |  EAN/UPC: 5397063819454
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    DELL Networking Transceiver SFP + 10GbE LR 1310nm Golflengte 220m bereiken op MMF netwerk tranceiver module kenmerken

    Networking Transceiver SFP + 10GbE LR 1310nm Golflengte 220m bereiken op MMF

    DELL 407-11196, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 220 m, 1310 nm

    - Maximale afstand van 220 m op OM1, OM2 en OM3 MultiMode fiber-kabels
    - LC-connector

    De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 10GBase-LRM SFP+ transceiver biedt 10 GbE connectiviteit tot 220 m.

    Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

    Dit product is compatibel met de volgende systemen.
    - PowerConnect 7000.

    Specificaties

    DELL Networking Transceiver SFP + 10GbE LR 1310nm Golflengte 220m bereiken op MMF netwerk tranceiver module specificaties
    Prestatie
    Maximaal bereik 220 m
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Fibre channel-poorten 2
    Golflengte 1310 nm
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 10000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 10GBASE-LRM
    Multi-mode glasvezelkabel (MMF) ondersteund Ja
    Soort aansluiting SFP+
    Auto MDI/MDI-X Nee
    Verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)

    Aanraders bij dit product

    Kies uw Dell Monitor
    Kies uw Dell Monitor Meebestellen excl. btw incl. btw
    24" Professional UltraSharp U2412M 176,- 212,96
    Dell Monitor SE2216H 21,5" full HD 88,- 106,48
    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 655140

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Networking Transceiver SFP + 10GbE LR 1310nm Golflengte 220m bereiken op MMF
    DELL
    DELL
    410.19 EUR new
    Networking Transceiver SFP + 10GbE LR 1310nm Golflengte 220m bereiken op MMF
    DELL Networking Transceiver SFP + 10GbE LR 1310nm Golflengte 220m bereiken op MMF netwerk tranceiver module DELL Networking Transceiver SFP + 10GbE LR 1310nm Golflengte 220m bereiken op MMF netwerk tranceiver module
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/dell/networking-transceiver-sfp-plus-10gbe-lr-1310nm-golflengte-220m-bereiken-op-mmf-art-407-11196-num-4292701/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder