• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1309,-excl. btw 1583,89incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 5 februari 2018
    Gratis Verzending!
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    maandag 5 februari 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    DELL 407-10939 netwerk tranceiver module

    DELL netwerk tranceiver module: 1GbE, SFP, ZX, 1550nm, 80km

    Productcode: 407-10939  |  EAN/UPC: 5397063836581
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    DELL netwerk tranceiver module: 1GbE, SFP, ZX, 1550nm, 80km kenmerken

    DELL 407-10939. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125, Golflengte: 1550 nm, Maximaal bereik: 80000 m

    DELL 407-10939, 1000 Mbit/s, SFP, 9/125, 1550 nm, 80000 m, - Dell Networking N2048P - Dell Networking N3024 - Dell Networking N3024F - Dell Networking N3048...

    Specificaties

    DELL netwerk tranceiver module: 1GbE, SFP, ZX, 1550nm, 80km specificaties
    Netwerk
    Overdrachtssnelheid (max) 1000 Mbit/s
    Soort aansluiting SFP
    Prestatie
    Maximaal bereik 80000 m
    Vezelkabel diameters ondersteund 9/125 µm
    Compatibele producten - Dell Networking N2048P
    - Dell Networking N3024
    - Dell Networking N3024F
    - Dell Networking N3048
    - Dell Networking N2024
    - Dell Networking N2024P
    - Dell Networking N2048
    - Dell Networking N3024P
    - Dell Networking N3048P
    Golflengte 1550 nm

    Aanraders bij dit product

    Kies uw Dell Monitor
    Kies uw Dell Monitor Meebestellen excl. btw incl. btw
    SE2216H 99,- 119,79
    P2317H 23" 159,- 192,39
    24" Professional UltraSharp U2412M 190,- 229,90
    24" UltraSharp U2414H 195,95 237,10

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    1GbE, SFP, ZX, 1550nm, 80km
    DELL
    DELL
    1583.89 EUR new
    DELL 407-10939. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Vezelkabel diameters ondersteund: 9/125, Golflengte: 1550 nm, Maximaal bereik: 80000 m
    DELL netwerk tranceiver module: 1GbE, SFP, ZX, 1550nm, 80km DELL netwerk tranceiver module: 1GbE, SFP, ZX, 1550nm, 80km
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/dell/networking-transceiver-sfp-art-407-10939-num-5680059/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder