€ 0,-
Winkelwagen

DELL Networking-transceiver, SFP, 1GbE, ZX, 1550nm, 80km, 9/125um Netwerk tranceiver module

Productcode: 407-BBOY

Gratis
verzending
724,- excl. btw
876,04 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
dinsdag 4 mei 2021
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

dinsdag 4 mei 2021

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

​Bent u al klaar voor het toekomstige werken?
​Bent u al klaar voor het toekomstige werken?
Omcirkel woensdag 21 april 2021 alvast in uw agenda!
Wij organiseren samen met onze partner Dell een exclusief evenement over het werken van de toekomst. Tijdens dit virtuele event zijn o.a. keynote speaker Deborah Nas en Victor Mids te gast.
Deborah Nas is hoogleraar aan de TU Delft, trendwatcher, innovatie-expert en inspirator.
Kortom, een middag vol inspiratie!
Meld u nu snel gratis aan via deze link

productinformatie

Productbeschrijving

DELL Networking-transceiver, SFP, 1GbE, ZX, 1550nm, 80km, 9/125um Netwerk tranceiver module kenmerken

Networking-transceiver, SFP, 1GbE, ZX, 1550nm, 80km, 9/125um

DELL 407-BBOY, 1000 Mbit/s, SFP, SFP, ZX, 80000 m, 1550 nm

De Dell™ SFP transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. De Dell Networking SFP transceiver biedt 1 GbE connectiviteit tot 80 km.

Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.