• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    179,-excl. btw 216,59incl. btw
    Op voorraad (1)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    DELL 407-BBOO netwerk tranceiver module

    DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP, 1000Base-LX, 1310nm Wavelength, 10km handbereik

    Productcode: 407-BBOO  |  EAN/UPC: 5397063838196
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • Opties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP, 1000Base-LX, 1310nm Wavelength, 10km handbereik kenmerken

    Networking-transceiver, SFP, 1000Base-LX, 1310nm Wavelength, 10km handbereik

    DELL 407-BBOO, SFP, 1000BASE-LX, 1310 nm, 10000 m

    De Dell™ Networking 1000 BASE- SFP transceiver biedt 1GbE-connectiviteit voor maximaal 10km. Voor gebruik in aanmerking komende Dell netwerkswitches.

    Dit product is compatibel met de volgende systemen.
    - DELL NETWORKING N4000 N4064F
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2024
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2024P
    - PowerConnect 2824
    - PowerConnect 2848
    - PowerConnect 5524
    - PowerConnect 5524P
    - PowerConnect 5548
    - PowerConnect 5548p
    - PowerConnect 6224
    - PowerConnect 6224F
    - PowerConnect 6224P
    - PowerConnect 6248
    - PowerConnect 6248P
    - PowerConnect 7024
    - PowerConnect 7024F
    - PowerConnect 7024P
    - PowerConnect 7048
    - PowerConnect 7048P
    - PowerConnect 7048R
    - PowerConnect 8100
    - PowerEdge FX2.

    Specificaties

    DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP, 1000Base-LX, 1310nm Wavelength, 10km handbereik specificaties
    Netwerk
    Bekabelingstechnologie 1000Base-LX
    Soort aansluiting SFP
    Prestatie
    Maximaal bereik 10000 m
    Golflengte 1310 nm

    Aanraders bij dit product

    Kies uw Dell Monitor
    Kies uw Dell Monitor Meebestellen excl. btw incl. btw
    SE2216H 99,- 119,79
    P2317H 23" 159,- 192,39
    24" Professional UltraSharp U2412M 190,- 229,90
    24" UltraSharp U2414H 195,95 237,10

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Opties

    DELL : VRTX - Zwart
      DELL VRTX. Type behuizing: Toren,
      Apparaatklasse: Kleine & middelgrote
      bedrijven, Kleur van het product: Zwart.
      Geïnstalleerde opslag-drive: HDD,
      Opslag schijf-interface: Serial Attached
      SCSI (SAS), Capaciteit opslag-drive:...
    10509,- excl. btw
    12715,89 incl.btw
    DELL netwerkchassis: PowerEdge FX2 - Zwart, Zilver
      DELL PowerEdge FX2. Breedte: 433,5 mm,
      Diepte: 851,6 mm, Hoogte: 86,8 mm.
      Stroomvoorziening: 1600W, AC invoer
      voltage: 100 - 240
    1959,- excl. btw
    2370,39 incl.btw

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    Networking-transceiver, SFP, 1000Base-LX, 1310nm Wavelength, 10km handbereik
    DELL
    DELL
    216.59 EUR new
    DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP, 1000Base-LX, 1310nm Wavelength, 10km handbereik DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP, 1000Base-LX, 1310nm Wavelength, 10km handbereik
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/dell/networking-transceiver-sfp-1000base-lx-1310nm-wavelength-10km-handbereik-art-407-bboo-num-5523165/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder