• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    999,-excl. btw 1.208,79incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 9 juni 2019
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 9 juni 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    DELL 407-BBRC netwerk tranceiver module

    DELL Networking-transceiver, QSFP+ LM4 Optic, up to 160m op LC OM4 MMF netwerk tranceiver module

    Productcode: 407-BBRC   |  EAN/UPC: 5397063838134
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    DELL Networking-transceiver, QSFP+ LM4 Optic, up to 160m op LC OM4 MMF netwerk tranceiver module kenmerken

    Networking-transceiver, QSFP+ LM4 Optic, up to 160m op LC OM4 MMF

    DELL 407-BBRC, 40000 Mbit/s, QSFP+, LR4, 1000 m, 40GBase-LR4

    - Type apparaat:Networking transceiver
    - Networking golflengte:Tot 160 m

    De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 40GBase-LRM SFP+ transceiver biedt 40 GbE connectiviteit tot 160 m.

    Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

    Dit product is compatibel met de volgende systemen.
    - DELL NETWORKING N4000 N4064F
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2024
    - DELL NETWORKING N-SERIES N2024P
    - Dell Networking S6000
    - Dell Networking Z9500.

    Specificaties

    DELL Networking-transceiver, QSFP+ LM4 Optic, up to 160m op LC OM4 MMF netwerk tranceiver module specificaties
    Kenmerken
    Hot-plug ondersteuning Ja
    Prestatie
    Maximaal bereik 1000 m
    SFP-zendernorm LR4
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 40000 Mbit/s
    Bekabelingstechnologie 40GBASE-LR4
    Soort aansluiting QSFP+

    Aanraders bij dit product

    Kies uw Dell Monitor
    Kies uw Dell Monitor Meebestellen excl. btw incl. btw
    24" Professional UltraSharp U2412M 176,- 212,96
    Dell Monitor SE2216H 21,5" full HD 87,- 105,27
    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 655923

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Networking-transceiver, QSFP+ LM4 Optic, up to 160m op LC OM4 MMF
    DELL
    DELL
    1208.79 EUR new
    Networking-transceiver, QSFP+ LM4 Optic, up to 160m op LC OM4 MMF
    DELL Networking-transceiver, QSFP+ LM4 Optic, up to 160m op LC OM4 MMF netwerk tranceiver module DELL Networking-transceiver, QSFP+ LM4 Optic, up to 160m op LC OM4 MMF netwerk tranceiver module
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/dell/networking-transceiver-qsfp-plus-lm4-optic-up-to-160m-op-lc-om4-mmf-art-407-bbrc-num-5773821/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder