• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    6145,59incl. btw 5079,-excl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 27 december 2018
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    donderdag 27 december 2018
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    DELL 407-BBGN netwerk tranceiver module

    DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver QSFP+ 40GbE-LR4 Wavelength 10km handbereik op SMF

    Productcode: 407-BBGN  |  EAN/UPC: 5397063819461
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver QSFP+ 40GbE-LR4 Wavelength 10km handbereik op SMF kenmerken

    Networking-transceiver QSFP+ 40GbE-LR4 Wavelength 10km handbereik op SMF

    DELL 407-BBGN, 40000 Mbit/s, QSFP+, 100000 m

    De Dell Networking 40GBASE-LR4 QSFP+ transceiver biedt 40 GbE-connectiviteit voor maximaal 10km. Voor gebruik in aanmerking komende Dell netwerkswitches.

    Dit product is compatibel met de volgende systemen.
    - DELL NETWORKING N4000 N4032
    - DELL NETWORKING N4000 N4032F
    - DELL NETWORKING N4000 N4064
    - DELL NETWORKING N4000 N4064F.

    Specificaties

    DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver QSFP+ 40GbE-LR4 Wavelength 10km handbereik op SMF specificaties
    Netwerk
    Overdrachtssnelheid (max) 40000 Mbit/s
    Soort aansluiting QSFP+
    Prestatie
    Maximaal bereik 100000 m

    Aanraders bij dit product

    Kies uw Dell Monitor
    Kies uw Dell Monitor Meebestellen excl. btw incl. btw
    24" Professional UltraSharp U2412M 195,- 235,95
    Dell Monitor SE2216H 21,5" full HD 90,- 108,90
    Dell UltraSharp U2715H 27" QHD 369,- 446,49
    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 643751

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en maak kans op een waardebon t.w.v. €100,-
    Networking-transceiver QSFP+ 40GbE-LR4 Wavelength 10km handbereik op SMF
    DELL
    DELL
    6145.59 EUR new
    Networking-transceiver QSFP+ 40GbE-LR4 Wavelength 10km handbereik op SMF
    DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver QSFP+ 40GbE-LR4 Wavelength 10km handbereik op SMF DELL netwerk tranceiver module: Networking-transceiver QSFP+ 40GbE-LR4 Wavelength 10km handbereik op SMF
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/dell/networking-transceiver-qsfp-plus-40gbe-lr4-wavelength-10km-handbereik-op-smf-art-407-bbgn-num-4292723/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder