• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 1.900.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    12.425,-excl. btw 15.034,25incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 1 september 2019
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zondag 1 september 2019
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    DELL 407-BBVI netwerk tranceiver module

    DELL 40GbE, QSFP+, ER4, LC, SMF, 40km netwerk tranceiver module

    Productcode: 407-BBVI   |  EAN/UPC: 5397184011881
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Aanbevolen opties
  • Aanraders bij dit product
  • 1
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Aanraders bij dit product
  • Productinformatie
  • 1
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    DELL 40GbE, QSFP+, ER4, LC, SMF, 40km netwerk tranceiver module kenmerken

    DELL 407-BBVI. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+. Compatibele producten: Dell Networking C9010 - Dell Networking S6100 - Dell Networking Z9100 - Dell Networking Z9500 -.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)

    DELL 407-BBVI, Vezel-optiek, 40000 Mbit/s, QSFP+, LC, 40000 m, Dell Networking C9010 - Dell Networking S6100 - Dell Networking Z9100 - Dell Networking Z9500 -...

    Specificaties

    DELL 40GbE, QSFP+, ER4, LC, SMF, 40km netwerk tranceiver module specificaties
    Kenmerken
    Compatibele producten Dell Networking C9010
    - Dell Networking S6100
    - Dell Networking Z9100
    - Dell Networking Z9500
    - Networking S4048-ON
    Hot-plug ondersteuning
    Prestatie
    Maximaal bereik 40000 m
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 40000 Mbit/s
    Soort aansluiting QSFP+
    Verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    MPN & EAN
    MPN 407-BBVI
    EAN 5397184011881

    Specificaties

    DELL 40GbE, QSFP+, ER4, LC, SMF, 40km netwerk tranceiver module specificaties
    Kenmerken
    Compatibele producten Dell Networking C9010
    - Dell Networking S6100
    - Dell Networking Z9100
    - Dell Networking Z9500
    - Networking S4048-ON
    Hot-plug ondersteuning Ja
    Prestatie
    Maximaal bereik 40000 m
    Vezel-optische connector LC
    SFP transceiver type Vezel-optiek
    Maximale overdrachtssnelheid van gegevens 40000 Mbit/s
    Soort aansluiting QSFP+
    Verpakking
    Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)
    MPN & EAN
    MPN 407-BBVI
    EAN 5397184011881

    Aanbevolen opties

    DELL MSA14 arm voor één monitor monitorarm - Zwart
    • Maximale gewichtscapaciteit 9.3 kg
    86,- excl. btw
    104,06 incl. btw
    Voorraad: 8

    Aanraders bij dit product

    Kies uw Dell Monitor
    Kies uw Dell Monitor Meebestellen excl. btw incl. btw
    24" Professional UltraSharp U2412M 176,- 212,96
    Dell Monitor SE2216H 21,5" full HD 86,- 104,06
    Andere klanten kochten ook:

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 660313

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    40GbE, QSFP+, ER4, LC, SMF, 40km
    DELL
    DELL
    15034.25 EUR new
    DELL 407-BBVI. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit/s, Soort aansluiting: QSFP+. Compatibele producten: Dell Networking C9010 - Dell Networking S6100 - Dell Networking Z9100 - Dell Networking Z9500 -.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    DELL 40GbE, QSFP+, ER4, LC, SMF, 40km netwerk tranceiver module DELL 40GbE, QSFP+, ER4, LC, SMF, 40km netwerk tranceiver module
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/dell/networking-transceiver-art-407-bbvi-num-7607947/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder