€ 0,-
Winkelwagen

DELL SFP+, 850 nm, 100 m Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal

Productcode: 407-BBYT  |  EAN/UPC: 5397184526064

Gratis
verzending
219,- excl. btw
264,99 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
Levertijd onbekend
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum:

Levertijd onbekend

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

​Bent u al klaar voor het toekomstige werken?
​Bent u al klaar voor het toekomstige werken?
Omcirkel woensdag 21 april 2021 alvast in uw agenda!
Wij organiseren samen met onze partner Dell een exclusief evenement over het werken van de toekomst. Tijdens dit virtuele event zijn o.a. keynote speaker Deborah Nas en Victor Mids te gast.
Deborah Nas is hoogleraar aan de TU Delft, trendwatcher, innovatie-expert en inspirator.
Kortom, een middag vol inspiratie!
Meld u nu snel gratis aan via deze link

productinformatie

Productbeschrijving

DELL SFP+, 850 nm, 100 m Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal kenmerken

SFP+, 850 nm, 100 m

DELL 407-BBYT, Vezel-optiek, 16000 Mbit/s, SFP+, LC, 100 m, 850 nm

Garantie
  • Inherit the warranty of the Dell system OR one year hardware warranty