• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €25,-
  • meer dan 1.900.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Overdrachtssnelheid (max)
    Soort aansluiting
    Verberg filters
    Dell netwerk tranceiver module: SFP 1000BASE-SX
    (407-BBOR)
      DELL SFP 1000BASE-SX. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 550 m. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    115,- excl. btw
    139,15 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 1.25 Gbps
    (407-BBOS)
      DELL 407-BBOS. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z. Soort kabel: Koper, Compatibele producten: DELL NETWORKING N4000 N4032F DELL NETWORKING N4000 N4064 DELL NETWORKING N4000 N4064F DELL...
    129,- excl. btw
    156,09 incl.btw
    Voorraad 2
    Dell netwerk tranceiver module: SFP+
    319,- excl. btw
    385,99 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: SFP+ 10GbE SR
    (407-10942)
      DELL SFP+ 10GbE SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: SR. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 300 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    245,- excl. btw
    296,45 incl.btw
    Voorraad 2
    Dell netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP, 1000Base-LX, 1310nm Wavelength, 10km handbereik
    (407-BBOO)
      DELL 407-BBOO. Soort aansluiting: SFP, Bekabelingstechnologie: 1000BASE-LX. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m
    219,- excl. btw
    264,99 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP+10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m handbereik
    (407-BBOU)
      DELL 407-BBOU. Data transfer rate (max): 10000 Mbit / s, Interface type: SFP+, Fiber optic connector: SFP+. Wavelength: 850 nm, Maximum transfer distance: 300 m
    129,- excl. btw
    156,09 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: SR Optical Transceiver for Intel X520 DA 10GB, Dual Port SFP+ NIC
    (407-BBOK)
      DELL 407-BBOK. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Maximaal bereik: 500 m, Compatibele producten: PowerEdge R630 PowerEdge R730 PowerEdge R730XD
    215,- excl. btw
    260,15 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: 2 x 10Gb Ethernet, SFP+ - Zilver
    (409-BBCZ)
      DELL 409-BBCZ. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: DELL NETWORKING N-SERIES N2024P DELL NETWORKING N-SERIES N2048 DELL NETWORKING N-SERIES N2048P...
    309,- excl. btw
    373,89 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: 10GbE SFP+ LRM
    (407-BBON)
      DELL 10GbE SFP+ LRM. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 220 m
    419,- excl. btw
    506,99 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik
    (407-BBOP)
      DELL 407-BBOP. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m, Compatibele producten: NETWORKING N4000 N4032 NETWORKING N4000 N4032F NETWORKING N4000 N4064 NETWORKING N4000 N4064F NETWOR. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    619,- excl. btw
    748,99 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: 10GBase, SFP+, ZR - Zilver
    (407-BBRK)
      DELL 407-BBRK. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: ZR. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 80000 m, Compatibele producten: - Dell Networking C1048P - Dell Networking C9010 - Dell Networking S6100 - Dell Networking Z9100 -.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    4609,- excl. btw
    5576,89 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: SFP+ 10GBase-SR - Metallic
    (407-BBRM)
      DELL SFP+ 10GBase-SR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    66,- excl. btw
    79,86 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: SFP, 1.25 Gbps, Gigabit Ethernet
    (407-10439)
      DELL 407-10439. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Netwerkstandaard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z. Soort kabel: Koper, Compatibele producten: Dell PowerConnect 3424, 3424P, 3448, 3448P. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    129,- excl. btw
    156,09 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: SFP+, SR, 10Gb-1Gb - Zwart, Roestvrijstaal
    (407-BBVJ)
      DELL 407-BBVJ. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal, Maximaal bereik: 300 m, Compatibele producten: - PowerEdge R910 - PowerEdge R815 - PowerEdge R715 - PowerEdge R720 - Poweredge R720xd - PowerEdge R. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    195,- excl. btw
    235,95 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: Emulex Transceiver, SFP+, 10Gb
    (407-BBQD)
      DELL 407-BBQD. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Duplex systeem: Volledig, Compatibele producten: DELL PowerEdge M620, M820, M910, M915, R220, R620, R630, R720, R730, R730XD, R815, R820, R910,...
    225,- excl. btw
    272,25 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: 2x SFP+ FC16 optische transceiver 16GB - Metallic
    (407-BBOL)
      DELL 407-BBOL. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    245,- excl. btw
    296,45 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: SFP+ 10GbE Modulus Hot-Swap - Zwart, Groen, Roestvrijstaal
    (590-10305)
      DELL 590-10305. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zwart, Groen, Roestvrijstaal, Compatibele producten: - Dell Networking N4032 - Dell Networking N4032F - Dell Networking N4064 - Dell Networking N4064F.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    309,- excl. btw
    373,89 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP+10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m handbereik, 12-pack
    (407-BBPC)
      DELL 407-BBPC. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Vezel-optische connector: SFP+. Maximaal bereik: 40000 m, Golflengte: 850 nm
    2699,- excl. btw
    3265,79 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: 8GFC SFP+ SW - Zilver
    (407-BBSY)
      DELL 407-BBSY. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver type: SW. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 150 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    80,- excl. btw
    96,80 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: Qlogic SFP+ optische transceiver 10GbShort Range- tot 300
    (407-BBGM)
      DELL 407-BBGM. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    369,- excl. btw
    446,49 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: SFP+ 10GBASE-LR
    (407-10941)
      DELL SFP+ 10GBASE-LR. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1310 nm. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Certificering: MSA. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    619,- excl. btw
    748,99 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: QSFP+ 40GbE Module 2-Port Hot Swap - Zwart, Roestvrijstaal
    (409-BBCX)
      DELL 409-BBCX. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal, Compatibele producten: - Dell Networking N4032 - Dell Networking N4032F - Dell Networking N4064 - Dell Networking N4064F...
    729,- excl. btw
    882,09 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: QSFP, 40Gb
    (407-BBOI)
      DELL QSFP, 40Gb. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: QSFP. Compatibele producten: PowerEdge C4130 PowerEdge R430 PowerEdge R530 PowerEdge R630 PowerEdge R730 PowerEdge R730XD PowerEd
    959,- excl. btw
    1160,39 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: Networking Transceiver QSFP+ 40GbE ESR - up to 300m - Metallic
    (407-BBPH)
      DELL 407-BBPH. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC,QSFP+. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1189,- excl. btw
    1438,69 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: 1GbE, SFP, ZX, 1550nm, 80km
    (407-10939)
      DELL 407-10939. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125, Golflengte: 1550 nm, Maximaal bereik: 80000 m
    1779,- excl. btw
    2152,59 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: Networking-transceiver QSFP+ 40GbE-LR4 Wavelength 10km handbereik op SMF
    (407-BBGN)
      DELL 407-BBGN. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Maximaal bereik: 100000 m
    5049,- excl. btw
    6109,29 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: 40GbE, QSFP+, ER4, LC, SMF, 40km
    (407-BBVI)
      DELL 407-BBVI. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 40000 m, Compatibele producten: Dell Networking C9010 - Dell Networking S6100 - Dell Networking Z9100 - Dell Networking Z9500 -.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    18879,- excl. btw
    22843,59 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP, 100BASE-FX, 1310nm, 2km
    (407-BBOT)
      DELL 407-BBOT. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SFP, Bekabelingstechnologie: 100BASE-FX. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 2000 m
    89,- excl. btw
    107,69 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: SFP LC MM
    (407-10933)
      DELL SFP LC MM. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 550 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    115,- excl. btw
    139,15 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: SFP (mini-GBIC), Plug-in, 1000Base-T, 100 m
    (407-BBTS)
      DELL 407-BBTS. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 100 m, Compatibele producten: - Networking C1048P - Networking Z9100. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    129,- excl. btw
    156,09 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: 407-10934
    (407-10934)
      DELL 407-10934. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver type: LX. Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 10000 m
    219,- excl. btw
    264,99 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: Emulex Transceiver, SFP+, 10Gb
    (407-BBOJ)
      DELL 407-BBOJ. Overdrachtssnelheid (max): 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Duplex systeem: Volledig, Compatibele producten: DELL PowerEdge R630, R730, R730XD, T630. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    259,- excl. btw
    313,39 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: SFP+, 10GbE, USR, 100 m 850 nm - Zwart, Zilver
    (407-BBRJ)
      DELL 407-BBRJ. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Zwart, Zilver, Maximaal bereik: 100 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    259,- excl. btw
    313,39 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: Networking Transceiver SFP + 10GbE LR 1310nm Golflengte 220m bereiken op MMF
    (407-11196)
      DELL 407-11196. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 1310 nm, Maximaal bereik: 220 m. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    419,- excl. btw
    506,99 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: SFP28 - LC multi-mode, 25 Gigabit Ethernet - Roestvrijstaal
    (407-BBWK)
      DELL 407-BBWK. Overdrachtssnelheid (max): 25000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP28, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: PowerEdge R640 - PowerEdge R740 - PowerEdge R940 - PowerEdge R740XD - PowerEdge C6420
    509,- excl. btw
    615,89 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: QSFP+, 10 Gbps, 30 m, 1 x QSFP+ to SFP+ adapter
    (407-BBWL)
      DELL 407-BBWL. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Soort kabel: Vezel-optiek, Maximaal bereik: 30 m, Compatibele producten: - PowerEdge C6420 - PowerEdge FC640 - PowerEdge FC830 - PowerEdge R440 - PowerEdge R540 -.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    639,- excl. btw
    773,19 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: 2 x 1GbE BiDi BX10-UP and DOWN, 10Km, SMF, LC , Customer Kit - Roestvrijstaal, Wit
    (407-BBWR)
      DELL 407-BBWR. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Kleur van het product: Roestvrijstaal, Wit, Maximaal bereik: 10000 m. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    669,- excl. btw
    809,49 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: SFP+, FC, 150 m, 12 Pack - Kit - Zilver
    (407-11335)
      DELL 407-11335. Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Maximaal bereik: 150 m. Aantal inbegrepen producten: 12 stuk(s)
    859,- excl. btw
    1039,39 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: 40GbE QSFP+ SR
    (407-10929)
      DELL 40GbE QSFP+ SR. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC. Golflengte: 850 nm, Maximaal bereik: 150 m
    909,- excl. btw
    1099,89 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP, 1GbE, ZX, 1550nm, 80km, 9/125um
    (407-BBOY)
      DELL 407-BBOY. Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SFP. Golflengte: 1550 nm, Maximaal bereik: 80000 m
    1039,- excl. btw
    1257,19 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, QSFP+ LM4 Optic, up to 160m op LC OM4 MMF
    (407-BBRC)
      DELL 407-BBRC. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, SFP transceiver type: LR4. Maximaal bereik: 1000 m
    1249,- excl. btw
    1511,29 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: QSFP28, LC, 850 nm, 100 Gbps, OM4/ OM3 - Roestvrijstaal
    (407-BBSM)
      DELL 407-BBSM. Overdrachtssnelheid (max): 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Golflengte: 850 nm, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1579,- excl. btw
    1910,59 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: Netwerken-Transceiver 40GbE QSFP+ PSM4_LR Optisch
    (407-BBQV)
      DELL 407-BBQV. Overdrachtssnelheid (max): 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: QSFP+. Maximaal bereik: 10000 m
    2419,- excl. btw
    2926,99 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: Networking-transceiver, SFP+10GbE, ER
    (407-BBOV)
      DELL 407-BBOV. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Golflengte: 1550 nm, Maximaal bereik: 40000 m
    2949,- excl. btw
    3568,29 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: SFP, 8.5 Gbps
    (407-10271)
      DELL 407-10271. Overdrachtssnelheid (max): 8500 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: FC. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3149,- excl. btw
    3810,29 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: Networking Transceiver, Brocade SWL 16GbE, 8 Pack - Roestvrijstaal
    (407-BBBC)
      DELL 407-BBBC. Overdrachtssnelheid (max): 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Soort kabel: Vezel-optiek, Kleur van het product: Roestvrijstaal. Aantal inbegrepen producten: 8 stuk(s)
    4319,- excl. btw
    5225,99 incl.btw
    Dell netwerk tranceiver module: SFP+, 10 GigE, DWDM
    (407-BBWI)
      DELL 407-BBWI. Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Soort kabel: Vezel-optiek, Compatibele producten: - Networking S4048-ON. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    9239,- excl. btw
    11179,19 incl.btw
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.900.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder