• live chat of Contact of bel 024 - 209 2000
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Nieuwsbrief
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • DELL netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    DELL SFP optische transceiver 1000BASE-SX - tot 550 m Netwerk tranceiver module
    (407-BBOR)
      DELL 407-BBOR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP. Compatibele producten: - Dell Networking S5224F-ON - Dell Networking X1018 - PowerEdge R730XL - Dell Networking N2024 -.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    84,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL Brocade - 16 GB LW 10Km LW SFP - Kit Netwerk tranceiver module - Zilver
    (407-11219)
      DELL 407-11219. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: Brocade 6505, 6510, 6520, DCX 8510. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3.085,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 1.25 Gbps Netwerk tranceiver module
    (407-BBOS)
      DELL 407-BBOS. SFP transceiver type: Koper, Soort aansluiting: mini-GBIC / SFP, Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. Compatibele producten: - Dell Networking C1048P - Dell Networking N3024ET-ON - Dell Networking N3024EF-ON - Dell...
    77,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL EMC PowerEdge SFP+ SR Optic, 10GbE, 850nm Netwerk tranceiver module
    (407-BCBN)
      DELL 407-BCBN. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: PowerEdge C4140, FC630, M820; PowerEdge C6420, C6525, FC640, M640, R240, R340, R440, R540, R640,.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    80,- excl. btw
    Voorraad: 58
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL SR Optical Transceiver for Intel X520 DA 10GB, Dual Port SFP+ NIC Netwerk tranceiver module
    (407-BBOK)
      DELL 407-BBOK. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: - PowerEdge C4130 - PowerEdge C4140 - PowerEdge C6320P - PowerEdge C6420 - PowerEdge FC430 -...
    132,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL Qlogic SFP+ optische transceiver 10GbShort Range- tot 300 Netwerk tranceiver module - Zilver
    (407-BBGM)
      DELL 407-BBGM. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP-zendernorm: SR. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    375,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik Netwerk tranceiver module - Zilver
    (407-BBOP)
      DELL 407-BBOP. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: NETWORKING N4000 N4032 NETWORKING N4000 N4032F NETWORKING N4000 N4064 NETWORKING N4000 N4064F .... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    386,- excl. btw
    Voorraad: 13
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL QSFP28 Transceiver module, 100 Gbps, LC Netwerk tranceiver module - Aluminium
    (407-BBZL)
      DELL 407-BBZL. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28. Kleur van het product: Aluminium, Compatibele producten: Dell Networking S5296F-ON Dell Networking S4048-ON Dell Networking S5232F-ON Dell Networking S6100.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    140,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL QSFP+, 10 Gbps, 30 m, 1 x QSFP+ to SFP+ adapter Netwerk tranceiver module
    (407-BBWL)
      DELL 407-BBWL. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: - PowerEdge R730XD - PowerVault NX3000 - PowerEdge R820 - PowerEdge R6415 - Dell Networking.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    313,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL Netwerk kabel SFP+-naar-SFP+ 10GbE koperen Twinax Direct hechten-kabel - 7 m Netwerk tranceiver module - Zilver
    (470-AAVI)
      DELL 470-AAVI. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Aantal per verpakking: 1 stuk(s). Lengte snoer: 7 m
    103,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL Networking-transceiver, QSFP+ LM4 Optic, up to 160m op LC OM4 MMF Netwerk tranceiver module
    (407-BBRC)
      DELL 407-BBRC. Maximum data transfer rate: 40000 Mbit / s, Interface type: QSFP+, SFP transceiver standard: LR4
    1.040,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL Networking-transceiver, SFP, 1000Base-LX, 1310nm Wavelength, 10km handbereik Netwerk tranceiver module
    (407-BBOO)
      DELL 407-BBOO. Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm
    149,- excl. btw
    Voorraad: 3
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    DELL SFP+, SR, 10Gb-1Gb Netwerk tranceiver module - Zwart,Roestvrijstaal
    (407-BBVJ)
      DELL 407-BBVJ. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal, Compatibele producten: - PowerEdge R910 - PowerEdge R815 - PowerEdge R715 - PowerEdge R720 - Poweredge R720xd - PowerEdge.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    162,- excl. btw
    Voorraad: 72
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL 10GbE SFP+ LRM Netwerk tranceiver module
    (407-BBON)
      DELL 10GbE SFP+ LRM. Maximum data transfer rate: 10000 Mbit / s, Interface type: SFP+, Fiber optic connector: SFP+
    343,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL SFP LC MM Netwerk tranceiver module
    (407-10933)
      DELL SFP LC MM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    87,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL Emulex Transceiver, SFP+, 10Gb Netwerk tranceiver module
    (407-BBOJ)
      DELL 407-BBOJ. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: - PowerEdge C6320P - PowerEdge R730xd XL - PowerEdge R720 - PowerEdge FC430 - PowerEdge R430 -.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    245,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL Transceiver, QSFP, 40Gb, Short-Range, for use in Mellanox CX3 40Gb NW Adpt Only, CusKit Netwerk tranceiver .....
    (407-BBOI)
      DELL 407-BBOI. SFP transceiver type: -, Fiber optic, Maximum data transfer rate: 40000 Mbit / s, Interface type: QSFP. Compatible products: - PowerEdge C4130 - PowerEdge C4140 - PowerEdge C6420 - PowerEdge FC430 - PowerEdge FC630 -...
    798,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL 407-BBPH Netwerk tranceiver module - Metallic
    (407-BBPH)
      DELL 407-BBPH. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Metallic, Compatibele producten: Dell: Dell Networking N4032 Dell Networking C9010 Dell Networking N4032F Dell Networking N4064.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    927,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL Networking-transceiver, SFP+10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m handbereik, 12-pack Netwerk tranceiver module
    (407-BBPC)
      DELL 407-BBPC. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+
    1.921,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL 8GFC SFP+ SW Netwerk tranceiver module - Zilver
    (407-BBSY)
      DELL 407-BBSY. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    77,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL Networking-transceiver, SFP, 100BASE-FX, 1310nm, 2km Netwerk tranceiver module
    (407-BBOT)
      DELL 407-BBOT. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SFP, Maximaal bereik: 2000 m
    80,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL SFP Transceiver 1000Base-T Copper for PowerConnect (Kit) Netwerk tranceiver module
    (407-10439)
      DELL 407-10439. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Dell PowerConnect 3424, 3424P, 3448, 3448P. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    99,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL NetworkingTransceiverSFP1000BASE-LX1310nm Wavelength10km Reach - Kit Netwerk tranceiver module - Zilver
    (407-10934)
      DELL 407-10934. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    169,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL Networking Transceiver SFP + 10GbE LR 1310nm Golflengte 220m bereiken op MMF Netwerk tranceiver module
    (407-11196)
      DELL 407-11196. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    317,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL 40GbE QSFP+ SR Netwerk tranceiver module
    (407-10929)
      DELL 40GbE QSFP+ SR. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC
    611,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL 407-BCBK Netwerk tranceiver module - Aluminium
    (407-BCBK)
      DELL 407-BCBK. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP28. Kleur van het product: Aluminium, Compatibele producten: PowerEdge C4140 PowerEdge C6420 PowerEdge FC620 PowerEdge FC640 PowerEdge FC830 PowerEdge M640.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    679,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL Networking-transceiver, QSFP+, 40Gbe, 150m Netwerk tranceiver module
    (407-BBOZ)
      DELL 407-BBOZ. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: - Dell Networking N3132PX-ON - Dell Networking N4000 Series - Dell Networking N4032 - Dell.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    798,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL SFP+ 10GBASE-LR Netwerk tranceiver module
    (407-10941)
      DELL SFP+ 10GBASE-LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    476,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 5 juli 2021
    DELL SFP28 Transceiver module, 25 Gbps, LC Netwerk tranceiver module - Aluminium
    (407-BCBF)
      DELL 407-BCBF. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP28. Kleur van het product: Aluminium, Compatibele producten: PowerEdge C4140 PowerEdge C6420 PowerEdge FC620 PowerEdge FC640 PowerEdge FC830 PowerEdge M640.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    552,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL Networking-transceiver, SFP+10GbE, ER Netwerk tranceiver module
    (407-BBOV)
      DELL 407-BBOV. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+
    1.874,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL 409-BBCX Netwerk tranceiver module - Zwart, Roestvrijstaal
    (409-BBCX)
      DELL 409-BBCX. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal, Compatibele producten: - Dell Networking N4032 - Dell Networking N4032F - Dell Networking N4064 - Dell Networking N4064F...
    533,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL 1 x Ethernet 10G-SR, LC, SFP+ Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (407-BBZM)
      DELL 407-BBZM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: - Dell PowerEdge T430 - Dell EMC PowerEdge C6420, FC640, M640, R430, R440, R530, R540, R630, R640,...
    61,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL 40GbE QSFP+ SR, 850nm, 100 -150m, OM3/ OM4 Netwerk tranceiver module
    (7TCDN)
      DELL 7TCDN. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 4000 Mbit / s, Interface type: QSFP+. Brand compatibility: Dell, Compatible products: - Dell Networking N3132PX-ON - Dell Networking N4000 Series - Dell Networking N4032 - Dell.... Number of products included: 1 pc(s)
    139,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL 407-BBYS Netwerk tranceiver module
    (407-BBYS)
      DELL 407-BBYS. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: - Dell Networking S4048-ON - Dell Networking S4048T-ON - Dell Networking S5212F-ON - Dell...
    150,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL SFP+ SR 10GbE-1GbE Optical Transceiver, High Temperature, Intel Netwerk tranceiver module
    (407-BCBH)
      DELL 407-BCBH. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Merkcompatibiliteit: Dell
    187,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL SFP+, 850 nm, 100 m Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (407-BBYT)
      DELL 407-BBYT. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: Networking S4128
    219,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL 407-BCFM Netwerk tranceiver module
    (407-BCFM)
      DELL 407-BCFM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: - Dell Networking Z9100 - Dell Networking S4048-ON - Dell Networking S4048T-ON - Dell Networking...
    258,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 23 juni 2021
    DELL 25GbE SFP28, SR, LC, MMF Netwerk tranceiver module
    (407-BBXU)
      DELL 407-BBXU. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP28. Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: - Networking S5212F-ON - Networking S5224F-ON - Networking S5232F-ON - Networking S5248F-ON -.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    310,- excl. btw
    Voorraad: 5
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL 407-BCHI Netwerk tranceiver module
    (407-BCHI)
      DELL 407-BCHI. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP28. Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: PowerEdge R6515 PowerEdge R6525 PowerEdge C6525 PowerEdge R7525 PowerEdge R7515
    323,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL 40GbE, Bidi QSFP, LC, 100m/ OM3 , 150m/ OM4, MMF Netwerk tranceiver module
    (407-BBXT)
      DELL 407-BBXT. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP. Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: - Dell Networking Z9100 - Dell Networking Z9500 - Dell Networking S4048T-ON - Dell Networking...
    374,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL 407-BBYP Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (407-BBYP)
      DELL 407-BBYP. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP28. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: - Dell Networking Z9100 - Dell Networking S6100
    596,- excl. btw
    Voorraad: 2
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL 25GbE SFP28 , SMF, 10 km Netwerk tranceiver module
    (407-BBXZ)
      DELL 407-BBXZ. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP28. Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: - Networking S6100 - Networking S5248F-ON - Networking S5212F-ON - Networking S5224F-ON -.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    659,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL 407-BCEX Netwerk tranceiver module
    (407-BCEX)
      DELL 407-BCEX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28. Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: - PowerEdge FC640 - PowerEdge R6415 - PowerEdge R440 - PowerEdge R730XD - PowerEdge FC830 -.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    801,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL 407-BBYO Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (407-BBYO)
      DELL 407-BBYO. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: - Dell Networking S5224F-ON - Dell Networking S5212F-ON - Dell Networking Z9100 - Dell Networking...
    924,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL 100GbE QSFP28, BiDi, 850/900nm, LC Duplex, MMF Netwerk tranceiver module
    (407-BBYM)
      DELL 407-BBYM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28. Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: - Networking S6100 - Networking S5224F-ON - Networking S5232F-ON - Networking S5212F-ON -.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    1.070,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL Networking-transceiver QSFP+ 40GbE-LR4 Wavelength 10km handbereik op SMF Netwerk tranceiver module
    (407-BBGN)
      DELL 407-BBGN. Maximum data transfer rate: 40000 Mbit / s, Interface type: QSFP+, Maximum transfer distance: 100000 m
    2.802,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    DELL 407-BCDH Netwerk tranceiver module
    (407-BCDH)
      DELL 407-BCDH. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28. Merkcompatibiliteit: Dell, Compatibele producten: - Dell Networking Z9100 - Dell Networking S6100 - Dell Networking S5232F-ON - Dell Networking...
    5.230,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder