• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • DELL netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Staat van het product
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    DELL SFP 1000BASE-SX Netwerk tranceiver module
    (407-BBOR)
      DELL SFP 1000BASE-SX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Dell Networking S6000 Dell Networking Z9500 OptiPlex FX170, Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    86,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    DELL SFP (mini-GBIC) transceivermodule - 1.25 Gbps Netwerk tranceiver module
    (407-BBOS)
      DELL 407-BBOS. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: DELL NETWORKING N4000 N4032F DELL NETWORKING N4000 N4064 DELL NETWORKING N4000 N4064F DELL...
    148,- excl. btw
    Voorraad: 4
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    DELL SR Optical Transceiver for Intel X520 DA 10GB, Dual Port SFP+ NIC Netwerk tranceiver module
    (407-BBOK)
      DELL 407-BBOK. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Compatibele producten: PowerEdge R630 PowerEdge R730 PowerEdge R730XD
    177,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL SFP+ transceiver, 10GBase-SR, 850 nm, 10 GigE Netwerk tranceiver module
    (407-BCBN)
      DELL 407-BCBN. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Merkcompatibiliteit: Dell. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    200,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL SFP+ Netwerk tranceiver module
    181,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Maandag 4 november 2019
    DELL Qlogic SFP+ optische transceiver 10GbShort Range- tot 300 Netwerk tranceiver module
    (407-BBGM)
      DELL 407-BBGM. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+
    321,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL Networking-transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km handbereik Netwerk tranceiver module
    (407-BBOP)
      DELL 407-BBOP. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver standard: LR. Compatibele producten: NETWORKING N4000 N4032 NETWORKING N4000 N4032F NETWORKING N4000 N4064 NETWORKING N4000 N4064F .... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    727,- excl. btw
    Voorraad: 1
    Levertijd: 3-5 werkdagen
    DELL QSFP28 Transceiver module, 100 Gbps, LC Netwerk tranceiver module - Aluminium
    (407-BBZL)
      DELL 407-BBZL. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP28. Kleur van het product: Aluminium, Compatibele producten: Dell Networking S5232F-ON Dell Networking S5296F-ON. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    114,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL QSFP+, 10 Gbps, 30 m, 1 x QSFP+ to SFP+ adapter Netwerk tranceiver module
    (407-BBWL)
      DELL 407-BBWL. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Compatibele producten: - PowerEdge C6420 - PowerEdge FC640 - PowerEdge FC830 - PowerEdge R440 - PowerEdge R540 -.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    449,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL Networking-transceiver, QSFP+ LM4 Optic, up to 160m op LC OM4 MMF Netwerk tranceiver module
    (407-BBRC)
      DELL 407-BBRC. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, SFP transceiver standard: LR4
    953,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL 2x SFP+ FC16 optische transceiver 16GB Netwerk tranceiver module - Metallic
    (407-BBOL)
      DELL 407-BBOL. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Metallic. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)
    167,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL SFP+, SR, 10Gb-1Gb Netwerk tranceiver module - Zwart, Roestvrijstaal
    (407-BBVJ)
      DELL 407-BBVJ. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC. Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal, Compatibele producten: - PowerEdge R910 - PowerEdge R815 - PowerEdge R715 - PowerEdge R720 - Poweredge R720xd - PowerEdge.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    145,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL Networking-transceiver, SFP, 1000Base-LX, 1310nm Wavelength, 10km handbereik Netwerk tranceiver module
    (407-BBOO)
      DELL 407-BBOO. Soort aansluiting: SFP, Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm
    168,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL 10GbE SFP+ LRM Netwerk tranceiver module
    (407-BBON)
      DELL 10GbE SFP+ LRM. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+
    318,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL SFP LC MM Netwerk tranceiver module
    (407-10933)
      DELL SFP LC MM. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    86,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Donderdag 14 november 2019
    DELL Emulex Transceiver, SFP+, 10Gb Netwerk tranceiver module
    (407-BBOJ)
      DELL 407-BBOJ. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+. Compatibele producten: DELL PowerEdge R630, R730, R730XD, T630. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    238,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL SFP+, FC, 150 m, 12 Pack - Kit Netwerk tranceiver module - Zilver
    (407-11335)
      DELL 407-11335. Soort aansluiting: SFP+, Maximaal bereik: 150 m. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 12 stuk(s)
    598,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL QSFP, 40Gb Netwerk tranceiver module
    (407-BBOI)
      DELL QSFP, 40Gb. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP, Vezel-optische connector: QSFP. Compatibele producten: PowerEdge C4130 PowerEdge R430 PowerEdge R530 PowerEdge R630 PowerEdge R730 PowerEdge R730XD...
    754,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL Networking Transceiver QSFP+ 40GbE ESR - up to 300m Netwerk tranceiver module - Metallic
    (407-BBPH)
      DELL 407-BBPH. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Metallic, Compatibele producten: Dell: Dell Networking N4032 Dell Networking C9010 Dell Networking N4032F Dell Networking N4064.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    846,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL Networking-transceiver, SFP+10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m handbereik, 12-pack Netwerk tranceiver module
    (407-BBPC)
      DELL 407-BBPC. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver standard: SR
    1.899,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL 10GBase, SFP+, ZR Netwerk tranceiver module - Zilver
    (407-BBRK)
      DELL 407-BBRK. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver standard: ZR. Kleur van het product: Zilver, Compatibele producten: - Dell Networking C1048P - Dell Networking C9010 - Dell Networking S6100 - Dell Networking Z9100 -.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    3.247,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL 8GFC SFP+ SW Netwerk tranceiver module - Zilver
    (407-BBSY)
      DELL 407-BBSY. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver standard: SW. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    49,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL Networking-transceiver, SFP, 100BASE-FX, 1310nm, 2km Netwerk tranceiver module
    (407-BBOT)
      DELL 407-BBOT. Soort aansluiting: SFP, Vezel-optische connector: SFP, Maximaal bereik: 2000 m
    68,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL SFP, 1.25 Gbps, Gigabit Ethernet Netwerk tranceiver module
    (407-10439)
      DELL 407-10439. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Compatibele producten: Dell PowerConnect 3424, 3424P, 3448, 3448P. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    98,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL NetworkingTransceiverSFP1000BASE-LX1310nm Wavelength10km Reach - Kit Netwerk tranceiver module
    (407-10934)
      DELL 407-10934. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver standard: LX
    168,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL Networking Transceiver SFP + 10GbE LR 1310nm Golflengte 220m bereiken op MMF Netwerk tranceiver module
    (407-11196)
      DELL 407-11196. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    316,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL SFP28 - LC multi-mode, 25 Gigabit Ethernet Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (407-BBWK)
      DELL 407-BBWK. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP28. Kleur van het product: Roestvrijstaal, Compatibele producten: PowerEdge R640 - PowerEdge R740 - PowerEdge R940 - PowerEdge R740XD - PowerEdge C6420
    358,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL SFP28 Transceiver module, 25 Gbps, LC Netwerk tranceiver module - Aluminium
    (407-BCBK)
      DELL 407-BCBK. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP28. Kleur van het product: Aluminium, Compatibele producten: PowerEdge C4140 PowerEdge C6420 PowerEdge FC620 PowerEdge FC640 PowerEdge FC830 PowerEdge M640.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    491,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL 40GbE QSFP+ SR Netwerk tranceiver module
    (407-10929)
      DELL 40GbE QSFP+ SR. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, Vezel-optische connector: LC
    683,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL Networking Transceiver, Brocade SWL 16GbE, 8 Pack Netwerk tranceiver module - Roestvrijstaal
    (407-BBBC)
      DELL 407-BBBC. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 16000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Roestvrijstaal. Aantal inbegrepen producten: 8 stuk(s)
    4.634,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL SFP28 Transceiver module, 25 Gbps, LC Netwerk tranceiver module - Aluminium
    (407-BCBF)
      DELL 407-BCBF. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 25000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP28. Kleur van het product: Aluminium, Compatibele producten: PowerEdge C4140 PowerEdge C6420 PowerEdge FC620 PowerEdge FC640 PowerEdge FC830 PowerEdge M640.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    392,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL SFP+ 10GBASE-LR Netwerk tranceiver module
    (407-10941)
      DELL SFP+ 10GBASE-LR. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Certificering: MSA. Breedte: 13,4 mm, Diepte: 56,5 mm, Hoogte: 8,5 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    475,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 5 november 2019
    DELL ASSY XCVR QSFP 40G SR MLNX Netwerk transceiver modules
    1.502,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 30 oktober 2019
    DELL Netwerken-Transceiver 40GbE QSFP+ PSM4_LR Optisch Netwerk tranceiver module
    (407-BBQV)
      DELL 407-BBQV. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, SFP transceiver standard: LR
    1.701,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL Networking-transceiver, SFP+10GbE, ER Netwerk tranceiver module
    (407-BBOV)
      DELL 407-BBOV. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: SFP+
    2.068,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL SFP+, 10 GigE, DWDM Netwerk tranceiver module
    (407-BBWI)
      DELL 407-BBWI. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Compatibele producten: - Networking S4048-ON. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    6.518,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL 40GbE, QSFP+, ER4, LC, SMF, 40km Netwerk tranceiver module
    (407-BBVI)
      DELL 407-BBVI. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Compatibele producten: Dell Networking C9010 - Dell Networking S6100 - Dell Networking Z9100 - Dell Networking Z9500 -.... Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    12.425,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL QSFP+ 40GbE Module 2-Port Hot Swap Netwerk tranceiver module - Zwart, Roestvrijstaal
    (409-BBCX)
      DELL 409-BBCX. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal, Compatibele producten: - Dell Networking N4032 - Dell Networking N4032F - Dell Networking N4064 - Dell Networking N4064F...
    545,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 5 november 2019
    DELL Networking-transceiver, SFP, 1GbE, ZX, 1550nm, 80km, 9/125um Netwerk tranceiver module
    (407-BBOY)
      DELL 407-BBOY. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, SFP transceiver standard: ZX
    725,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL SFP+ 10GbE SR Netwerk tranceiver module
    (407-10942)
      DELL SFP+ 10GbE SR. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+, SFP transceiver standard: SR. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s)
    187,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Vrijdag 8 november 2019
    DELL 1GbE, SFP, ZX, 1550nm, 80km Netwerk tranceiver module
    (407-10939)
      DELL 407-10939. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP, Vezelkabel diameters ondersteund: 9 / 125 µm. Compatibele producten: - Dell Networking N2048P - Dell Networking N3024 - Dell Networking N3024F - Dell Networking N3048...
    731,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    DELL Networking-transceiver QSFP+ 40GbE-LR4 Wavelength 10km handbereik op SMF Netwerk tranceiver module
    (407-BBGN)
      DELL 407-BBGN. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+, Maximaal bereik: 100000 m
    3.787,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Woensdag 6 november 2019
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder