• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • geen verzendkosten vanaf €29,95
  • meer dan 1.000.000 producten
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    549,-excl. btw 664,29incl. btw
    Bericht mij bij voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 17 december 2016
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Niet op voorraad
    Verwachte voorraad datum:
    zaterdag 17 december 2016
    Ontvang een bericht als dit product op voorraad is
    Stuur ook een sms
    Hardware.info Gold Award winnaar
    Deze D-Link wireless router heeft een Gold Award van Hardware.info ontvangen. Een topmodel met indrukwekkende prestaties.
    D-Link DEM-432XT netwerk tranceiver module

    D-Link netwerk tranceiver module: DEM-432XT

    Productcode: DEM-432XT  |  EAN/UPC: 0790069353208
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • Youtube
  • Reviews
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    D-Link netwerk tranceiver module: DEM-432XT kenmerken

    D-Link DEM-432XT. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Spanning: 3,3 V, Output current: 300 A. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 11,8 mm, Hoogte: 56,5 mm. Certificering: CE, FCC, VCCI, Veiligheid: UL, TUV, CDRH

    D-Link DEM-432XT, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, Single-mode, 9/125, 0 - 70 °C

    Specificaties

    D-Link netwerk tranceiver module: DEM-432XT specificaties
    Certificaten
    Certificering CE, FCC, VCCI
    Veiligheid UL, TUV, CDRH
    RoHS compliance Ja
    Eisen aan de omgeving
    Luchtvochtigheid bij opslag 5 - 95 procent
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 85 procent
    Energie
    Spanning 3.3 V
    Output current 300 A
    Gewicht en omvang
    Gewicht 19.5 g
    Hoogte 56.5 mm
    Diepte 11.85 mm
    Breedte 14.8 mm
    Netwerk
    Soort aansluiting SFP+
    Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
    Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
    Vezel-optische connector LC
    Prestatie
    Golflengte 1310 nm
    Soort kabel Single-mode
    Maximaal bereik 10000 m
    Vezelkabel diameters ondersteund 9/125 µm
    Rx vermogen (min) -12.6 dBmW
    Tx vermogen (min) -8.5 dBmW
    Rx vermogen (max) 0.5 dBmW
    Tx vermogen (max) 0.5 dBmW

    Youtube

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint.nl

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint.nl. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en win een waardebon t.w.v. €100,-
    DEM-432XT
    D-Link
    D-Link
    664.29 EUR new
    D-Link DEM-432XT. Soort aansluiting: SFP+, Overdrachtssnelheid (max): 10000 Mbit/s, Vezel-optische connector: LC. Maximaal bereik: 10000 m, Golflengte: 1310 nm, Soort kabel: Single-mode. Spanning: 3,3 V, Output current: 300 A. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 11,8 mm, Hoogte: 56,5 mm. Certificering: CE, FCC, VCCI, Veiligheid: UL, TUV, CDRH
    D-Link netwerk tranceiver module: DEM-432XT D-Link netwerk tranceiver module: DEM-432XT
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/d-link/dem-432xt-art-dem-432xt-num-972170/review/ Schrijf een review en win<br>een waardebon t.w.v. &euro;100,-
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 1.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder