• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.200.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • D-Link netwerk transceiver modules

     
    Weergave
    Toon alle filters
    Prijs
    Maximale overdrachtssnelheid...
    Soort aansluiting
    SFP transceiver type
    Verberg filters
    D-Link DEM-311GT Netwerk tranceiver module
    (DEM-311GT)
      D-Link DEM-311GT. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP. Breedte verpakking: 74 mm, Diepte verpakking: 131 mm, Hoogte verpakking: 49 mm
    49,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver Netwerk tranceiver module
    (DEM-211)
      D-Link Multi-Mode Fiber SFP Transceiver. Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 100 Mbit / s, Maximaal bereik: 2000 m, Bekabelingstechnologie: 100Base-FX. Vormfactor: Plug-in, Veiligheid: FDA / CDRH, TUV, UL, Certificering: RoHS. Breedte verpakking: 74 mm, Diepte verpakking: 131 mm, Hoogte verpakking: 49 mm. Lengte transportverpakking: 36 cm, Breedte transportverpakking: 26 cm, Hoogte transportverpakking: 31 cm
    92,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    D-Link DEM-431XT Netwerk tranceiver module
    (DEM-431XT)
      D-Link DEM-431XT. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Veiligheid: UL, TUV, CDRH, Certificering: CE, FCC, VCCI, C-Tick. Maximaal voltage: 3,3 V, Stroom (max.): 300 A. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 11,8 mm, Hoogte: 56,5 mm. Breedte verpakking: 74 mm, Diepte verpakking: 131 mm, Hoogte verpakking: 49 mm
    238,- excl. btw
    Voorraad: 11
    Levertijd: 1 werkdag
    D-Link DIS-S310LX Netwerk tranceiver module - Zilver
    (DIS-S310LX)
      D-Link DIS-S310LX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 74 mm, Diepte verpakking: 131 mm
    165,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 13 april 2021
    D-Link DEM-432XT Netwerk tranceiver module
    (DEM-432XT)
      D-Link DEM-432XT. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Veiligheid: UL, TUV, CDRH, Certificering: CE, FCC, VCCI. Maximaal voltage: 3,3 V, Stroom (max.): 300 A. Breedte: 14,8 mm, Diepte: 11,8 mm, Hoogte: 56,5 mm. Breedte verpakking: 74 mm, Diepte verpakking: 131 mm, Hoogte verpakking: 49 mm
    418,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 13 april 2021
    D-Link 40GBASE-SR4, Multi-mode OM3 (100 m), OM4 (150 m), QSFP+ Netwerk tranceiver module - Beige,Zilver
    (DEM-QX01Q-SR4)
      D-Link DEM-QX01Q-SR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Beige, Zilver, Certificering: • FCC Class B • CE Class B • VCCI Class B • FDA / CDRH • TUV • CSA. Ingangsspanning: 3.3 V, Stroom (max.): 0,35 A. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 115,8 mm, Hoogte: 13,3 mm. Breedte verpakking: 74 mm, Diepte verpakking: 131 mm, Hoogte verpakking: 49 mm
    278,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 13 april 2021
    D-Link DEM-431XT-C - 850nm, SFP+, 10GB Netwerk tranceiver module - Grijs
    (DEM-431XT-C)
      D-Link DEM-431XT-C. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Grijs. Ingangsspanning: 3.3 V
    35,- excl. btw
    Voorraad: 7
    Levertijd: 1 werkdag
    D-Link DIS‑S301SX Netwerk tranceiver module - Zilver
    (DIS-S301SX)
      D-Link DIS‑S301SX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 74 mm, Diepte verpakking: 131 mm
    97,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Levertijd onbekend
    D-Link DIS‑S302SX Netwerk tranceiver module - Zilver
    (DIS-S302SX)
      D-Link DIS‑S302SX. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbit / s, Soort aansluiting: mini-GBIC. Kleur van het product: Zilver. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 74 mm, Diepte verpakking: 131 mm
    120,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 13 april 2021
    D-Link DEM-QX10Q-LR4 Netwerk tranceiver module - Blauw, Zilver
    (DEM-QX10Q-LR4)
      D-Link DEM-QX10Q-LR4. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 40000 Mbit / s, Soort aansluiting: QSFP+. Kleur van het product: Blauw, Zilver, Certificering: • FCC Class B • CE Class B • VCCI Class B • FDA / CDRH • TUV • CSA. Ingangsspanning: 3.3 V, Stroom (max.): 1,13 A. Breedte: 18,4 mm, Diepte: 118 mm, Hoogte: 12,9 mm. Aantal inbegrepen producten: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 74 mm, Diepte verpakking: 131 mm
    1.774,- excl. btw
    Verwachte voorraad datum: Dinsdag 13 april 2021
    D-Link DEM-410T Netwerk tranceiver module - Zilver
    (DEM-410T)
      D-Link DEM-410T. SFP transceiver type: Koper, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10000 Mbit / s, Soort aansluiting: SFP+. Kleur van het product: Zilver. Breedte verpakking: 74 mm, Diepte verpakking: 131 mm, Hoogte verpakking: 49 mm
    331,- excl. btw
    Voorraad: 6
    Levertijd: 1 werkdag
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.200.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder