€ 0,-
Winkelwagen

Cisco XFP - Ultra Short Reach MM -10GE BASE SR Netwerk tranceiver module

Productcode: ONS-XC-10G-SR-MM=  |  EAN/UPC: 0882658179358

Gratis
verzending
1.193,- excl. btw
1.443,53 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
donderdag 12 november 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

donderdag 12 november 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

Cisco Meraki webinar
Cisco Meraki webinar
Cisco Meraki creёert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.

productinformatie

Productbeschrijving

Cisco XFP - Ultra Short Reach MM -10GE BASE SR Netwerk tranceiver module kenmerken

XFP - Ultra Short Reach MM -10GE BASE SR

Cisco ONS-XC-10G-SR-MM=, Vezel-optiek, 10000 Mbit/s, SFP, SR, LC, 850 nm

Cisco offers a comprehensive range of pluggable optical modules for the Cisco ONS family of multiservice platforms. The wide variety of modules gives you flexible and cost-effective options for all types of client interfaces. Cisco offers a range of GBICs for Gigabit Ethernet use, a wide variety of SFP modules, XFP modules and has recently introduced SFP+, CXP and CFP pluggable modules. These small, modular optical interface transceivers offer a convenient and cost-effective solution for an array of applications in the data center, campus, metropolitan-area access and ring network, storage area network, and long-haul network.