• live chat of Contact of bel 088 - 4 300 300
  • altijd gratis verzending
  • meer dan 2.000.000 producten
  • voor bedrijven & organisaties
  • Zoeken
  • Contact
  • Winkelwagen
  • Winkelwagen
  • Gratis
    verzending
    295,-excl. btw 356,95incl. btw
    Op voorraad (4)
    Levertijd:
    1 werkdag
    Gratis Verzending!
    ook beschikbaar bij Centralpoint.be Dit product is ook beschikbaar in Belgie
    Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Cisco Meraki webinar
    Cisco Meraki creëert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
    Cisco SFP-10G-SR= netwerk tranceiver module

    Cisco SFP-10G-SR= Netwerk tranceiver module

    Productcode: SFP-10G-SR=   |  EAN/UPC: 0882658167003
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • Specificaties
  • 2
    Youtube
  • Speciale acties
  • Reviews
  • Terug naar boven
  • Productinformatie
  • 2
    Youtube
  • Specificaties
  • Speciale acties
  • productinformatie

    Productbeschrijving

    Download PDFBrochure downloaden

    Cisco SFP-10G-SR= Netwerk tranceiver module kenmerken

    Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC/PC

    Cisco SFP-10G-SR=, Bedraad, 300 m, 850 nm, 0 - 70 °C, -40 - 85 °C, 75 g

    Specificaties

    Cisco SFP-10G-SR= Netwerk tranceiver module specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Gewicht 75 g
    Kenmerken
    Hot-swap
    Overige specificaties
    Afmetingen (BxDxH) 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
    Prestatie
    Maximaal bereik 300 m
    Golflengte 850 nm
    MPN & EAN
    MPN SFP-10G-SR=, SFP-10G-SR
    EAN 0882658167003
    Garantie
    • Standard warranty: 90 days.Extended warranty (optional): Cisco SFP+ modules can be covered in a Cisco SMARTnet® Service support contract for the Cisco switch or router chassis.
    Garantie
    • Standard warranty: 90 days.Extended warranty (optional): Cisco SFP+ modules can be covered in a Cisco SMARTnet® Service support contract for the Cisco switch or router chassis.

    Specificaties

    Cisco SFP-10G-SR= Netwerk tranceiver module specificaties
    Eisen aan de omgeving
    Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
    Temperatuur bij opslag -40 - 85 °C
    Gewicht en omvang
    Gewicht 75 g
    Kenmerken
    Hot-swap Ja
    Overige specificaties
    Afmetingen (BxDxH) 13.4 x 56.5 x 8.5 mm
    Prestatie
    Maximaal bereik 300 m
    Golflengte 850 nm
    MPN & EAN
    MPN SFP-10G-SR=, SFP-10G-SR
    EAN 0882658167003

    Youtube

    Centralpoint: passende IT-oplossingen

    Toegevoegd: 2018-08-29 06:43:23
    Van: Centralpoint
    Bekeken: 665684

    Cisco: The bridge to possible

    Toegevoegd: 2018-11-13 13:00:06
    Van: Cisco
    Bekeken: 28897

    Plaats nu uw video op de site van Centralpoint

    Heeft u een video van dit product op Youtube staan of gespot?
    Plaats hem dan nu op de site van Centralpoint. Lees meer

    Plaats Youtube Video

    Reviews (0)

    Gemiddelde score op basis van 0 reviews Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    SFP-10G-SR=
    Cisco
    Cisco
    356.95 EUR new
    Cisco SFP-10G-SR=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Maximaal bereik: 300 m, Golflengte: 850 nm. Gewicht: 75 g. Afmetingen (BxDxH): 13,4 x 56,5 x 8,5 mm, Interface: SFP, Aansluiting(en): LC/PC
    Cisco SFP-10G-SR= Netwerk tranceiver module Cisco SFP-10G-SR= Netwerk tranceiver module
    https://www.centralpoint.nl/network-transceiver-modules/cisco/sfp-10g-sr-art-sfp-10g-sr-num-417920/review/ Schrijf een review en help<br>anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.
    Hulp nodig? Chat met ons Bel met ons Contactformulier Whatsapp
    Contact opnemen
    Of zoek in ons aanbod van meer dan 2.000.000 producten:
    U gebruikt een oude versie van Internet Explorer

    Helaas worden oude versies van Internet Explorer niet meer ondersteund op deze website. Wij raden u aan over te schakelen naar een modernere internetbrowser. U kunt natuurlijk kiezen voor de laatste versie van Internet Explorer, maar beter nog kiest u voor Google Chrome, Mozilla Firefox of Apple Safari. Deze browsers zijn veelal sneller en veiliger en voldoen beter aan de webstandaarden.

    Ok, ik heb het gelezen, maar wil toch verder