€ 0,-
Winkelwagen

Cisco GLC-T, Refurbished Netwerk tranceiver module

Productcode: GLC-T-RF  |  EAN/UPC: 0882658166129

Cisco Refresh
74,- excl. btw
89,54 incl. btw
Verwachte voorraad datum:
dinsdag 10 november 2020
Gratis Verzending!

Schrijf een review en help anderen met hun keuze door uw ervaring te delen.

Niet op voorraad

Verwachte voorraad datum

dinsdag 10 november 2020

Ontvang een bericht als dit product op voorraad is

Cisco Meraki webinar
Cisco Meraki webinar
Cisco Meraki creёert gebruiksvriendelijke cloud managed netwerkoplossingen voor het MKB en grotere bedrijven. Benieuwd of cloud networking iets voor u is? Lees dan meer over Meraki of volg één van de leerzame Meraki webinars van Cisco.
Dit is een Cisco Refresh product
Dit is een Cisco Refresh product
Cisco Refresh is een prijsconcurrerend en vertrouwd alternatief in die gevallen waarin het kopen van nieuwe apparatuur geen optie is. Gereviseerd en gecertificeerd door Cisco®, Cisco Refresh-producten worden ondersteund door dezelfde Cisco garantie- en serviceondersteuningsopties als het gelijkwaardige nieuwe product. Cisco Refresh producten worden alleen verkocht via geautoriseerde Cisco-wederverkopers.

productinformatie

Productbeschrijving

Cisco GLC-T, Refurbished Netwerk tranceiver module kenmerken

GLC-T-RF, 1000Base-T, 1 Gbps, 328 ft, Refurbished

Cisco GLC-T, Refurbished, Vezel-optiek, 1000 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, LR

1000BASET SFP REMANUFACTURED

Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - Gigabit Ethernet